reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Pytasz to odpowiem :)
Wątek główny naszego forum jest nie do ogarnięcia w przypadku niebycia na bieżąco. Nie ma zasad i ogólnie zrobił się chaos i balagan. Każdy pisze jak chce cytuje jak chce, pisze po jednym zdaniu a potem jest kilka stron nadrabiania. Istotne informacje gubią się w gąszczu nieistotnych.
Każda z nas ma inny styl pisania, jedne cytują drugie wywołują przez @ czy pogrubienie. Jednakże żebyśmy wszystkie dobrze się tu czuły to należy uporządkować jakiś zbiór zasad i generalnie stosować się do netykiety.
Nie powinno być tak, że jedna użytkowniczka pisze kilka postów jeden pod drugim, z czego każdy ma cytat a potrm reszta z nas musi przez to wszystko przewijać.

To jest moje trzecie forum i wierzcie.mi że ujednolicenie zasad forum pomaga wielce :)

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
Jak ktoś mi wytłumaczy jak krowie na rowie to jestem w stanie się dostosowac ku pokrzepieniu serc i umysłów
 
reklama
Pytasz to odpowiem :)
Wątek główny naszego forum jest nie do ogarnięcia w przypadku niebycia na bieżąco. Nie ma zasad i ogólnie zrobił się chaos i balagan. Każdy pisze jak chce cytuje jak chce, pisze po jednym zdaniu a potem jest kilka stron nadrabiania. Istotne informacje gubią się w gąszczu nieistotnych.
Każda z nas ma inny styl pisania, jedne cytują drugie wywołują przez @ czy pogrubienie. Jednakże żebyśmy wszystkie dobrze się tu czuły to należy uporządkować jakiś zbiór zasad i generalnie stosować się do netykiety.
Nie powinno być tak, że jedna użytkowniczka pisze kilka postów jeden pod drugim, z czego każdy ma cytat a potrm reszta z nas musi przez to wszystko przewijać.

To jest moje trzecie forum i wierzcie.mi że ujednolicenie zasad forum pomaga wielce :)

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
Tez zauwazylam, ze chaos sie tu wkradl i sama staram sie nie cytowac w kilku postach, tylko w jednym, choc nie ukrywam, ze w kilku jest wygodniej, jednak pozniej wlasnie ciezko jest ogarnac o co tu w ogole chodzi... Ja korzystam z telefonu i na poczatku zaznaczalam i odpisywalam, ale zaczelam sie gubic, dopoki nie odnalazlam magicznej opcji, ze jak cytuje to post cytowany mozna rozwinac... :D [emoji23] Eli, moze zaproponujesz jakies ogolne zasady, do ktorych kazda bedzie miala sie zastosowac? Postow zrobi sie mniej, a informacje beda czytelniejsze.
 
@elifit eeee nie opłaca się, rodzimy za chwilę ;), a tak poważnie - mi nic nie przeszkadza. Myślę, że tu mniej ruchliwie, bo na fb przeskoczyłyśmy.

@noemi87 uwierz, chciałabym już rodzić, ale mały nie bardzo się wyrywa.
 
Majka tak.. założę wątek z takimi ogólnymi zasadami słowo skauta ;)

Lenam po części masz rację. Ale widzisz.. ja wolę forum.. i stąd siedzę na zamkniętym wątku. A znowu niefajnie mieć dwie oddzielne dyskusje.
I ten głos nie jest tylko mój. Wiele dziewczyn czuje podobnie.

Myślę że jak wprowadzimy ład to wszystkim nam będzie lepiej :)

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
Majka tak.. założę wątek z takimi ogólnymi zasadami słowo skauta ;)

Lenam po części masz rację. Ale widzisz.. ja wolę forum.. i stąd siedzę na zamkniętym wątku. A znowu niefajnie mieć dwie oddzielne dyskusje.
I ten głos nie jest tylko mój. Wiele dziewczyn czuje podobnie.

Myślę że jak wprowadzimy ład to wszystkim nam będzie lepiej :)

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
Eli, rozumiem :) Zamknięty niestety zamknięty. Ostatnio głównym źródłem inf. jest dla mnie Fb.
 
Majka tak.. założę wątek z takimi ogólnymi zasadami słowo skauta ;)

Lenam po części masz rację. Ale widzisz.. ja wolę forum.. i stąd siedzę na zamkniętym wątku. A znowu niefajnie mieć dwie oddzielne dyskusje.
I ten głos nie jest tylko mój. Wiele dziewczyn czuje podobnie.

Myślę że jak wprowadzimy ład to wszystkim nam będzie lepiej :)

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
W takim razie czekamy na watek! :) jesli tym bardziej to zdanie wielu dziewczyn, to niech sie zmieni! Mnie chyba w zakmnietym nie chcecie, bo juz 2 razy pytalam bonusowej i nic :( no trudno..
A co do tego, ze zaraz rodzimi i sie nie oplaca :D to przeciez przeniosa nas na dzieciaczkowy i nadal bedziemy, mam nadzieje ze w komplecie, choc na pewno kazda mniej czasu bedzie miala
 
Pytasz to odpowiem :)
Wątek główny naszego forum jest nie do ogarnięcia w przypadku niebycia na bieżąco. Nie ma zasad i ogólnie zrobił się chaos i balagan. Każdy pisze jak chce cytuje jak chce, pisze po jednym zdaniu a potem jest kilka stron nadrabiania. Istotne informacje gubią się w gąszczu nieistotnych.
Każda z nas ma inny styl pisania, jedne cytują drugie wywołują przez @ czy pogrubienie. Jednakże żebyśmy wszystkie dobrze się tu czuły to należy uporządkować jakiś zbiór zasad i generalnie stosować się do netykiety.
Nie powinno być tak, że jedna użytkowniczka pisze kilka postów jeden pod drugim, z czego każdy ma cytat a potrm reszta z nas musi przez to wszystko przewijać.

To jest moje trzecie forum i wierzcie.mi że ujednolicenie zasad forum pomaga wielce :)

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
Eli ja także się z Tobą zgadzam co nie zmienia faktu, że nikt nic nie wspomniał o tym, że forum zaczyna źle funkcjonować i nie zaproponował zmian ? Po prostu nastała cisza :) ja nie należąc do forum zamkniętego mam wrażenie, że dużo istotnych informacji mnie omija, bo tutaj faktycznie są rozmowy o wszystkim i o niczym :) mam nadzieję, że mimo wszystko forum to całkowicie nie umrze, bo licze na Waszą pomoc jak zacznę być już pelnoetatową mama [emoji4]
 
Spokojnie dziewczyny. Po porodzie wszystkie przejdziemy na zamknięty. A przynajmniej te co zostaną. Bo jak widzicie wiele już samoistnie odpadło. Chce się rzec a nie mówiłam ;)

Ana ana Majka zapytała to odpowiedziałam. Ja nie jestem moderatorem forum i nie czułabym się komfortowo rzucając takiego posta. Poza tym różni są ludzie.. niektórzy są śmiali na tyle by zwrócić komuś uwagę a niektórzy po prostu cichną ;)

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
reklama
Do góry