reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
W takim razie czekamy na watek! :) jesli tym bardziej to zdanie wielu dziewczyn, to niech sie zmieni! Mnie chyba w zakmnietym nie chcecie, bo juz 2 razy pytalam bonusowej i nic :( no trudno..
A co do tego, ze zaraz rodzimi i sie nie oplaca :D to przeciez przeniosa nas na dzieciaczkowy i nadal bedziemy, mam nadzieje ze w komplecie, choc na pewno kazda mniej czasu bedzie miala
Nie przejmuj sie, ja tez juz kilka razy pytalam i tez nie mam dostepu a jestem tu od samego początku ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanko. Bo antybiotyk działa, już tak nie boli, ale ucho przytykane. Czasem jak je naciągnę puszcza na kilka sekund i od nowa zatyka. Jest w środku jakby napuchnięte, dziurka mniejsza. Płukam je i obsuszam.

Pytanie co bedzie podczas parcia przy porodzie? Boje sie, zeby mi tam nic nie pękło. Nie sadze zeby odpuściło do porodu.

Skurczy nie wiele, ale coś sie tam w dole dzieje.
 
Ja powiem tak, że mnie osobiście nie przeszkadzają cytaty, czy nawet wypowiedzi jedna pod drugą. Szczerze, to nie chce mi się czytać jak po raz setny ktoś zadaje to samo pytanie i po raz setny wałkuje się te same rzeczy. Wiem, że niektóre dziewczyny piszą od niedawna i nie wiedzą, że dany temat był już poruszany n razy, ale mnie naprawdę najzwyczajniej brakuje czasu, by po raz kolejny czytać to samo. Tylko, że na to się chyba nic nie poradzi.
Poza tym, nie obrażając nikogo, nudzi mnie codzienne czytanie tego co ktoś dziś zrobił na obiad. Jest wątek kulinarny i jak macie ciekawy przepis, to go tam wrzućcie, wiele z nas na pewno skorzysta. Jest jeszcze kilka podobnych tematów poruszanych codziennie od nowa, które już mi się totalnie przejadły.
 
Ja powiem tak, że mnie osobiście nie przeszkadzają cytaty, czy nawet wypowiedzi jedna pod drugą. Szczerze, to nie chce mi się czytać jak po raz setny ktoś zadaje to samo pytanie i po raz setny wałkuje się te same rzeczy. Wiem, że niektóre dziewczyny piszą od niedawna i nie wiedzą, że dany temat był już poruszany n razy, ale mnie naprawdę najzwyczajniej brakuje czasu, by po raz kolejny czytać to samo. Tylko, że na to się chyba nic nie poradzi.
Poza tym, nie obrażając nikogo, nudzi mnie codzienne czytanie tego co ktoś dziś zrobił na obiad. Jest wątek kulinarny i jak macie ciekawy przepis, to go tam wrzućcie, wiele z nas na pewno skorzysta. Jest jeszcze kilka podobnych tematów poruszanych codziennie od nowa, które już mi się totalnie przejadły.
Trafilas w sedno, z tego watku zrobil sie typowy targ. Mysle, ze to najbardziej zniecheca bo czytanie o takich pierdolach meczy a jesli nie ma Cie pol dnia to na liczniku +350 wiadomosci. Takie klepanie postow, zeby klepac ;) Nie bez przyczyny jestesmy najbardziej rozpisanym watkiem ze wszystkich "przyszlych mam" jak melduje sie tutaj kazda pierdole.

@elifit szacun za netykiete, moze to cos pomoze i zacheci wiecej osob do powrocenia na glowny ;-)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Obie trafiłyście w samo sedno . Też mnie męczy czytanie o tym co kto w danej chwili je , meldowanie , że dziecko się rusza i pisanie , jak to słusznie zauważyłyście , "żeby pisać". Mam czasami wrażenie , że niektórzy naprawdę nie mają co robić w domu ani do kogo ust otworzyć i cały dzień spamują forum. To zniechęca do jego użytkowania. Człowiek gubi się w natłoku postów i później omija ważne wydarzenia.
 
Wiecie co, ja mam chyba mniejsze oczekiwania i traktuję forum w pewnym sensie rekreacyjnie. Nie przeszkadza mi czytanie o tym czy którejś się dziecię rusza czy nie, czy też to, że któraś się przejadła obiadem. Nie oczekuję wyzwań intelektualnych, a wątki nudne najzwyczajniej omijam. Czasami jest poważnie, czasami nijak, bywa też zabawnie. Akceptuję stan zastany. :)
 
Dooobra dziewczyny koniec narzekania [emoji13] [emoji12] [emoji28] [emoji16] [emoji14]

To my tworzymy forum i jeśli się dostosujemy to będzie spowrotem milutko jak na kawce z ciasteczkiem [emoji513] :)

Jak macie jakieś uwagi do netykiety to piszcie tam ok?
Aha i ja wiem że komuś nie przeszkadzają pewne rzeczy a komuś innemu przeszkadzaj jeszcze inne. Te zasady są po to byśmy się do nich stosowały niezależnie od tego czy nam przeszkadza czy nie. Mam nadzieję że rozumiecie mój punkt widzenia?


♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
Ostatnia edycja:
Ej no właśnie, nie ma co oceniać czy ktoś ma co robić w domu, a ktoś nie ;) ważne, że temat został poruszony i wiemy skąd ostatnio ten przestój :) może dla niektórych z nas to forum to jedyna możliwość "otworzenia (otwarcia?) ust" do kogoś innego, ja podobnie jak Lenam czytam po łebkach i szukam interesującego mnie tematu :) a tymczasem kibicujemy lookacie [emoji3]
 
reklama
Do góry