reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Nonkatoja, na razie tylko tyle mowili ze zelazo dawac po pierwszym miesiacu i jeszcze czekac, jak nie zacznie schodzic to badania i jak cos to szpital. Polozna tez tak mowi, strasznie uczula na to zeby patrzec czy Szymon nie jest apatyczny, czy ciągle nie śpi.
2 stycznia mamy neonatologa, i wtedy dowiemy sie wiecej, zobaczymy co nam zleci doktorka. Z doswiaczenia wiem, bo chodzilam do niej z Olusia, tez miala dlugo zoltaczke (tyle ze od infekcji) na pewno bedziemy musieli zrobic badanie moczu i ewentualnie krwi, i wtedy neonatolog nas dalej pokieruje tam gdzie trzeba. Chcemy ominąć szpital, ale wiadomo, ze jak bedzie potrzeba to juz trudno :( wazniejsze jest zdrowie Szymusia.. no i zostaje jeszcze kwestia główki, tego usg. Modle się żeby wyszło lepiej niz to po porodzie

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@elifit 200g przez dwa tygodnie to wychodzi 400 g na miesiąc, wydaje mi się, że to niewiele zwłaszcza porównując z Waszymi maluszkami..nie do końca wiem w czym problem ale myślę, że małą pobolewa brzuszek bo wybudza się i trochę pręży przy pierdzeniu i kupkach i naprawdę dużo czasu mija zanim jej się odbije.. dzisiaj prawie cały czas wisi na cycu i przysypia w międzyczasie.. W środę kolejne ważenie więc zobaczymy ile tym razem przybrała.
 
@noemi87 niech Ci lekarz powie czy jest ok, bo mi zawsze bylo smutno czytajac jaka wage maja dzieciaki dziewczyn, a moja kruszyna urodzona w terminie niecale 2300 g wazyla. A teraz wiem, ze po prostu jest dla mnie wyjatkowa i jeszcze bardziej przez ta wyjatkowosc zasluguje na moja milosc i opieke. Nie patrze juz na normy wagi i najwazniejsze na to ile musi zjadac noworodek, bo moja je o wiele mniej i polozne mowily, ze nigdy nie zje tyle co np. jej 4 kilowy rowiesnik, a normy sa dla wszystkich dzieci takie same. Dla mnie kazdy jej posilek to wielki sukces i kocham ja za kazda kropelke mleka, ktore je :) juz na dlugosc pajace sa dla niej na styk! Sukces!
 
@lenam77 wszystkiego najlepszego! :happy:
@xXxIzuLQaxXx u nas bardzo podobne problemy: przeziębienie i utrzymująca się żółtaczka. Ja się tak właśnie zastanawiam na ile ta żółtaczka ma związek z infekcją. Może ta żółtaczka związana z przeziębieniem? Ba ja mam wrażenie, że Balti już był mniej żółty, a zrobił się bardziej kiedy się rozchorował. W poniedziałek mój starszy idzie do przedszkola po raz pierwszy od 1,5 miesiąca. Strasznie się boję, żeby znów czegoś nie przywlókł, ale wiecznie go w domu trzymać nie mogę, bo on już świra dostaje, widzę jak bardzo potrzebuje rówieśników i wyjścia z domu.
 
reklama
Do góry