reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Oj wątek glowny wymiera. Ja chodze jak zombi. Syn mnie zarazil. Boli mnie gardlo i leci mi z nosa. Oby tylko małej nie zarazic. A z pozytywnych wiadomości to jutro przyjdzie mi nowy tel. Nareszcie bo ten ani nie chce mi sie ladowac ani nic prawie nie widzę. Siuski mojego syna jednak lagodne nie sa :D ide spać dopoki dzieci spia bo zaraz syn sie obudzi i bedzie robil awanture a zaraz po nim córka wstanie :)


km5s8u69dm9dsszh.png
 
No faktycznie cisza dziś straszna. U nas walki z kolka ciąg dalszy. Mam wrażenie, że dzis jest ciut lepiej, ale najgorsze ataki ma tak od 21 do północy i od 6 do 9 rano. Zobaczymy jak dziś będzie. Ehhh... Trochę już mniej emocjonalnie podchodzę do tego.

Jak tam @Luxuorius? Synek już po drugiej stronie brzuszka?

@aneta_ck zdrówka dla Ciebie[emoji9]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak jak pisalam. Syn po awanturze u nas w lozku wyladowal a malutka juz przebrana i nakarmiona. Jeszcze tylko oboje musza zasnac a z tym gorzej. Szkoda ze nie mozna rzucic spania. Bym sie przynajmniej nie rozdrazniala takim zaśnięciem na chwilę:D


km5s8u69dm9dsszh.png
 
Byłam dziś u ginekologa i mówił, ze wystarczy rivanol. Zobaczymy..maluch wazy juz4610g średnio 36g na dzień:) wiec idealnie, ja mam laktator ręczny medela, ale nie dociągam bo raz odciągnęła to ciagle bluzki zalane, najważniejsze żeby myśleć pozytywnie o laktacji i nie stresować się:)
Tak, ja tylko pomysle o karmieniu a juz mi mleko leci samo [emoji23]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Faktycznie pustki. Nie ma nawet zbytnio czego nadrabiac kurcze ,bo tak malo napisane.

Anetka, wytrwałości Ci zycze. Wiem jak to ciezko. U mnie tez dziewczyny byly chore i ja i maz i Szymek, i Szymkowi teraz po 3 tygodniach dopiero przechodzi powoli ten katar, a dla odmiany zaczal pokaszliwac dzisiaj..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry