reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Hej dziewczyny. U nas podobnie jak u Was spanie, cycanie a zwłaszcza spanie przy cycaniu i budzenie przy odkładaniu:p mała mi dzisiaj właśnie coś spać nie chciała, byliśmy na spacerze a Ona jak zawsze śpi tak leżała i patrzała sobie, a pod koniec spaceru syrena:p mówię, pzyjdziemy ze spaceru padnie pewnie ale gdzie tam, brat z niąchwilę pogadał, potem do cyca i zasnęła, odłączam ją od cyca już nie śpi..i tak większość dnia, za to w końcu po 17 zasnęła i tak śpi do teraz,nie wiem, budzić czy nie budzić?

Co do brzuszków tak jak już wspomniano herbatka koperkowa może pomóc, u nas niestety mała nie chciała jej pić, skrzywiła się, nie smakowała jej, na razie więc ja ją popijam, za jakiś czas spróbujemy znów podać.. oprócz espumisanu i niemieckich kropelek ponoć dobre są też bobotic forte.

Mamy już 5 tygodni :)
 
To chyba dziś taki dzień bo Marysia też zawsze przesypiała spacer, a dziś była mała awanturka ;) a ja tydzień temu skończyłam jeden antybiotyk, a dziś zaczynam kolejny :/ Mała miała przez to chyba problem z brzuszkiem przez dwa dni.. Mam nadzieję, że teraz nic Jej nie będzie...
 
Oj awanturki to ja w ciągu dnia też miewam. Coś marudna mi się ostatnio zrobiła, może to przez te kolki taka rozdrazniona. W nocy na szczęście w miarę spokojnie. A powiedzcie.. Ile śpią wam ciągiem maleństwa w nocy?

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj awanturki to ja w ciągu dnia też miewam. Coś marudna mi się ostatnio zrobiła, może to przez te kolki taka rozdrazniona. W nocy na szczęście w miarę spokojnie. A powiedzcie.. Ile śpią wam ciągiem maleństwa w nocy?

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie ostatni tydzień mała śpi od 19.30 do 1 albo 1.30 potem 4.30 i o 7.00 jak wstajemy z synkiem do przedszkola.

Byliśmy dziś na badaniu okresowym i mała oficjalnie podwoiła wagę urodzinową. Miała 2890 i 49 cm a dziś w 9 tyg 2 dniu ma 6070 i 57 cm :D takiego mam wielkoludka cycowego. To dobre wieści a mało pozytywne są takie że mamy skierowanie do okulisty bo ma drżenie gałek ocznych i obserwujemy ja uważnie bo ma mały węzeł chłonny powiększony za uszkiem. Strasznie mnie to stresuje. Jak będzie się powiększal to będziemy dalej się diagnozowac. Wydaje mi się że miała tak od urodzenia ale nie dam sobie ręki uciąć. Ogólnie rzecz biorąc martwię się o nią:(

k0kdj44jit133s3w.png

km5stv73hx4t59k1.png
 
Oj awanturki to ja w ciągu dnia też miewam. Coś marudna mi się ostatnio zrobiła, może to przez te kolki taka rozdrazniona. W nocy na szczęście w miarę spokojnie. A powiedzcie.. Ile śpią wam ciągiem maleństwa w nocy?

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
Potrafi przespać i 7h ale zwykle jest to 4-5 i cyc. Generalnie śpioch jest :) nawet 3h za dnia może przespać ciągiem

Aneta będzie dobrze :*

[emoji813] Lili 18.12.2016r [emoji813]
[emoji813] Zuza 08.07.2014 [emoji813]
[emoji813] Aru 28.09.2011 [emoji813]
 
reklama
Heeej:)
Moj maluszek skonczyl wczoraj 3 tygodnie. Od soboty zrobil sie marudny i ma problemy z zasypianiem...najgorzej jest jak budzi sie na karmienie w nocy tak miedzy 1 a 2 wtedy 2 godziny nie schodzi. Karmienie przewijanie chwila spokoju i placz i tak w kółko....az w koncu sie zmeczy i padnie. Postanowilam ze będę karmic co 3 godziny i maly sie tak budzi jak w zegarku.. nie raz spi dluzej niz 3 godziny ale juz marudzi i musze go brac do cyca. A tez nie chce go przeglodzic bo lapczywie mi je i sie zalewa :( wczoraj tak mnie wystraszyl bo sie zalal i przestal oddychac ba chwile...;( kiedys przespal w nocy 5 godzin ale to raz :) kolek poki co nie mamy dzieki Bogu.
Dni mijaja mi bardzo szybko. Maz jest ciagle z nami ale chyba bedzie wyjezdzal do pracy za granicę:( niestety....takie glupie czasy.
Uciekam bo niedlugo kapiel:)
Pozdrawiamy;)
 
Do góry