reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
U mnie cały dom chory. :( mąż się jeszcze trzyma. Na szczęście tylko grypa.

Pajuinka ty masz fb? Dodać cie do naszej grudniowej grupy?

[emoji813] Lili 18.12.2016r [emoji813]
[emoji813] Zuza 08.07.2014 [emoji813]
[emoji813] Aru 28.09.2011 [emoji813]
 
@elifit współczuję choróbska, taki sezon chyba bo co rusz to ktoś chory. Obyście szybko się z tego wygrzebali :*

My odpukać póki co zdrowi. Ale zastanawiam się czy psikanie córci to normalka? Ponoć noworodki psikaja często bez przeziębienia ale ile to trwa?

Nie mam facebooka, ale chętnie bym dołączyła do zamkniętego tematu grudniówek. Coraz łatwiej mi wygospodarować czas między spacerem a kolejnym jedzeniem czy przewijaniem ;)





Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny!
Dawno mnie tu nie bylo ale widze ze cisza i nie mam co nadrabiac;)
Co u Was słychać?
U nas pojawiaja sie kolki...Franio dzis sie meczyl z dobra godzine..razem z moja mama nosilysmy go na zmiane:( zakupialam krople floractil chyba ale jutro kupuje espumisan..rezultat jest kiepski....:/ no i musze chyba bardzo uwazac na to co jem....no i oby szybko to przeszło bo tak mi szkoda tego malucha..dzis juz sie poplakalam bo nie.moglam patrzeć jak sie meczy ;(
Poza tym nasz maluszek bardzo grzeczny. Wczoraj spal bez przerwy od 20.30 do 3 w nocy! :p :o azs sie martwilam..

Teraz zmykam spac bo nie wiadomo co noc przyniesie..
Buziaki:*
 
Kolki przejdą. Trzymam kciuki.

Ola i pajuinka zgłoszone jesteście do zamkniętego forum czekamy aż was dodadzą. Będziecie nadrabiać zamknięty ;)

Spokojnej

[emoji813] Lili 18.12.2016r [emoji813]
[emoji813] Zuza 08.07.2014 [emoji813]
[emoji813] Aru 28.09.2011 [emoji813]
 
@Ola0303 moja małą też męczą kolki już od 3 tygodnia. Teraz stosuje krople niemieckie SabSimplex - jest poprawa aczkolwiek zdarzy się jeszcze raz dziennie taki porządny atak że nic nie pomaga. Wcześniej stosowałam Espumisan właśnie i tak średnio pomagał. A tak to jak piszesz. Noszenie, kolysanie. Pomaga jeszcze masowanie brzuszka. Mi pediatra w pierwszej kolejności poleciła stosować dietę bezmleczna co by sprawdzić czy się poprawi i czy nie ma alergi na białko.

Co do spania to wow! A ja się martwiłam że mi spała od 21:30-2. Dwie szkoły są: jedna żeby budzić na jedzenie, druga żeby czekać aż dziecko samo się obudzi.
Ja teraz karmie mm i czekam aż się obudzi. Ładnie przybiera i myślę że nie gloduje. Też czytałam że jeśli się karmi mm to przerwy między posiłkami mogą być dłuższe. W dzień karmie co 3h ale w nocy nie wybudzam więc bywa że przerwa jest 4h, 5h bardzo rzadko ale się zdarzy.

@elifit dzięki. Nie wiem czy będziemy w stanie nadrobić zamknięty od początku jego istnienia. Strach myśleć ile tam postów ;)

Nas dzisiaj czeka wycieczka. Jedziemy w odwiedziny do babci i cioć :)

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry:)
Po wczorajszym ataku kolkowym maly Franio spal od 22 do 2. Czy Wasze maluszki tez tak sie mecza przed zasnieciem i marudza? Moj maz usypia Frania juz z dobre pol godziny i maly juz juz prawie spi a zaraz ryk..;/
Ostatnie dni mialam bardzo zabiegane i wyłączyłam sie z rozmowy na fejsie. Mialam gosci dwa dni pod rzad oprocz tego sesja no i Franio..
@elifit to czekamy na dołączenie do zamknietego dzieki :)
@pajuinka ja od dzis zmieniam diete i zbaczymy czy poskutkuje mam nadzieje ze tak.. ja karmie piersia ale nie budze malego w nocy bo to bez sensu. W dzien je co 3 a czasem co 2 godziny i ladnie przybiera. Niedlugo chce przechodzic na mm bo od kwietnia wracam w weekendy do pracy. Boje sie troche jak maly zareaguje. Niby nie jest nauczony wiecznego siedzenia na cycu i mam nadzieję ze tak zle nie będzie:)
A skąd zamawialas sab simplex? Bo po wczorajszym ataku chcialabym zamowic.

Milego dnia :*:)
 
@Ola0303 moja też się tak męczy przed zaśnięciem ale nie zawsze z tym że więcej niż mniej. W ogóle jest bardzo wrażliwa na wszelkie ruchy typu purtanie czy chociaż odbicie po jedzeniu. Panikuje ale zaraz po się uspokaja.
SabSimplex to nam akurat znajomy w Niemczech kupił. Wczoraj się skończyły i ugh strasznie się męczyła. Godzina czasu takiego płaczu że myślałam że serce mi pęknie :(
Dzisiaj o dziwo póki co jest spokój.. Odpukać... A ponoc Espumisan jest w dwóch wersjach i większej i mniejszej dawce tego simetikonu. Muszę to sprawdzić

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Ola0303 @pajuinka u mnie też Oski jest kolkowy. Na początku była masakra. Potrafił mi się drzec od północy do 5 rano, ale teraz jest coraz lepiej. Ataki kolki są coraz rzadsze i mniej intensywne. Próbowałam eliminować mleko krowie i wszystko co je zawiera, ale nic nie pomagało. Teraz piję mleko i nie widzę pogorszenia. Ja podaje delicol i probiotyk i jest znacznie lepiej. Podawałam espumisan, ale wydawało mi się, że boli go po tym jak bąki puszcza. Teraz myślę o sab simplex, bo ostatnio straszne gazy go męczą. Po za tym masaże brzuszka i układanie na brzuszku. Poza tym suszarka i szumis. A przede wszystkim dużo cierpliwości, miłości i przutulania[emoji4]

Jak mojego Orzeszka nic nie boli to jest straszny smieszek. Usypia to się do mnie śmieje, wstaje śmieje się, przewijam go to się śmieje.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry