reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Cześć , mi z OM wychodzi koniec listopada ale tamten watek dziewczyny prowadza juz tyle ze az glupio mi sie tam wciskac. Luiza 32 lata , mama 9 letniego Kuby...
 
:) dokładnie mi tu ledwo dwie kreski sie pojawily a tam juz dziewczyny serduch sluchaja. Bylam wczoraj na USG i na razie jestem mamusią pieknego pecherzyka i cialka żółtego, lekarz powiedzial ze jest ok i ze mam przyjsc za dwa tyg - to bedzie 7 tydzien wiecej zobaczymy ;) a jak u Ciebie ? Bylas juz u gina czy czekasz jeszcze az ciaza bedzie starsza ?
 
:) dokładnie mi tu ledwo dwie kreski sie pojawily a tam juz dziewczyny serduch sluchaja. Bylam wczoraj na USG i na razie jestem mamusią pieknego pecherzyka i cialka żółtego, lekarz powiedzial ze jest ok i ze mam przyjsc za dwa tyg - to bedzie 7 tydzien wiecej zobaczymy ;) a jak u Ciebie ? Bylas juz u gina czy czekasz jeszcze az ciaza bedzie starsza ?
ja nie byłam jeszcze. Jestem po 4 poronieniach . Boję się iść, ale umówię się na początek kwietnia (4-5). Który tydzień u Ciebie?
 
I bardzo dobrze , szkoda waszych nerwow a jak ma byc ok to bedzie i juz! Trzymam za Was kciuki!

Z OM u mnie to 5 tydzien - wylądowałam na USG z innego powodu , bolały mnie bardzo jajniki i mimo tego ze sie starałam jeszcze nawet nie podejrzewalam ciąży. Poszłam do gina powiedzial ze wszystko ok ale żebym zrobila USG przez pochwe zeby miec 100%, pewnosci. W miedzy czasie nie przyszedł okres ale jak już byłam zapisana to poszłam.
Zobaczylam pecherzyk i zapisałam sie na wizyte do lekarza ktory mnie bedzie prowadzil na 06.04
 
reklama
Do góry