reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Hej dziewczyny! Co do kopniakow to ja się już bardzo martwilam, że nic nie czuje I jak tydzień temu zajechalismy do Bukowiny to mówiłam, że chyba lekarza będzie trzeba szukać bo się martwię. I od następnego dnia po każdym posiłku jakieś 15 minut czuje motylki :D takie delikatne ruchy w podbrzuszu. Nie są to wielkie kopy ale wiem,se to Hanka bo nie da się tego porównać z niczym innym. No chyba,że ze wzdęciami [emoji6]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry
Od rana mnie boli brzuch, wczoraj miałam lekką biegunkę. Syn miał wczoraj gorączkę więc może to wirus.
Muszę dziś leżeć
Miłego

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Dzień dobry
Od rana mnie boli brzuch, wczoraj miałam lekką biegunkę. Syn miał wczoraj gorączkę więc może to wirus.
Muszę dziś leżeć
Miłego

cb7wugpju04jz4q8.png
U mnie to samo. Synek wymiotowal całą sobotę to moze i ja załapałam od niego. Jest mi tak cholernie niedobrze ze jak bym mogla to bym sniadania nie zjadla. Ale ze musze zastrzyk sobie zrobic to nie ma sily. Nie wiem jak ja do tego diabetologa dojade :(


 
reklama
Do góry