reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Mi sie snilo ze spotkalam dziewczyny z forum staraczkowego obie maja dzieci i powiedzialy mi ze zamierzaja zostawic swoich facetow i zamieszkac razem i ze sama zobacze jak dziecko sie urodzi jacy faceci sa pozniej bezuzyteczni [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] namawialy mnie do pojscia w ich strone [emoji15]

thgfflw1k3inkyc3.png
Boze jakie Wy sny macie :D moje sie uspokoily
 
reklama
Tak ale Mysle ze beda sie trzymac terminu z om nie z usg kiedy maly dlugo nie bedzie wylazil np. Nie beda patrzec na termin usg a beda od liczac od terminu om ile jest np ciaza przenoszona.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
O ile te terminy są podobne (do 7dni) to ok. Ale zawsze lepiej patrzeć na późniejszy termin co by przedwcześnie nie indukować.

Majka na usg się zobaczę z Lil :)


♡ 38 tc jeszcze trzy tygodnie do spotkania z Lilcią ♡
 
Usmiechnijcie się dziewczyny.
Inkubatorami będziecie już niedługo. Do kina wyjdzie z koleżanką.
My mamy być za pół godz na IP a ja właśnie wstałam i czekam aż pralka skończy a mąż na gitarze gra :) Disco Polo dla odmiany :) jak nigdy :D

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Kolezanka tez nie moze i to mnie przybilo jeszcze bardziej buuuu nikt mnie nie kocha nikt mnie nie lubi [emoji22]

thgfflw1k3inkyc3.png
 
reklama
Do góry