reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Własnie Wasze posty mi uświadomiły, że jeszcze muszę przyszykować mojemu M zestaw dla małego na wyjscie i dla mnie, żeby nam przywiózł do szpitala jak nas wypiszą. Obawiam się, że jak nie przygotuję, to mogę się zdziwić co później zastanę do włożenia na siebie :p Bo mały to pół biedy i tak w kombinezonie zniknie :p
 
W co się zmieszcze ;)!

A faktycznie to chyba odjade ze szpitala w legginsach ale ciazowych bo mi kuper i giry tak urosły że chyba będę musiała kupić coś zanim nie dojde do prawdziwej siebie :)

Chyba trzeba by kupić coś ludzkiego w większym rozmiarze.
A jak jest po cc ewentualnie z ubraniami? w sensie rany...
Na pewno coś co nie ocierać będzie rany. Ja to już zaopatrzylam się w gafie za pępek i mam leginsy takie ciepłe wysokie. Ale w domu zamierzam latać w majtkach jednorazowych bo rana musi oddychać i raczej przez parę dni ograniczę się do koszuli nocnej. Najgorsze pierwsze kilka dni bo to ciągnie i piecze :/

Napisane na 5051X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antopie: a swoją drogą co do środy to tak rzuciłas datą czy faktycznie się wybierasz wtedy z jakiegoś powodu do szpitala?
 
Ja to biorę leginsy i jakis sweterek luzny co by się nie zdolowac swoim wyglądem :)

A dla Frania naszykowalam już torbe na wyjscie, wytlumaczylam mężowi wszystko. Spakowalam body z długim rekawkiem i taki welurowy pajacyk. Oczywiście skarpetki czapa kombinezon. No i krem do buźki na chlody
Ja nic nie bede brala, w czym przyjade, w tym odjade, co tu kombinowac [emoji14] pewnie beda to legginsy i jakas koszulka, bo tak chodze na codzien
 
reklama
Hej dziewczyny, mamy termin na 2 grudnia ;) wróciłam właśnie z wizyty. Rozdarcie na 1cm. Synuś waga około 3.350, główka mega niziutko. Powiedział ze niemal pewne ze urodze w tym tygodniu. Jeśli nie to w poniedziałek 5 grudnia idziemy już z torbami na szpital . Trzymajcie kciuki e-ciocie :) a lekarz jak mnie zbadał... Ała
Zazdroszcze! [emoji41]
 
Do góry