reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Wiecie co, ja też nie czytam tego co kto je i co właśnie robi, zawsze jak tu wchodzę to przewijam do końca i jak widzę,że był jakiś ciekawy temat to dopiero cofam :) ale każda z nas ma inne potrzeby forumowe. Ja mam przyjaciółkę z którą relacjonuje na żywo co i jak więc nie mam potrzeby pisać o wszystkim tutaj, zresztą nie mam tyle czasu. Ale jeśli komuś to jest potrzebne to ja nie mam nic przeciwko :) po prostu jak mnie nie interesuje temat to go omijam i nie odpowiadam.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam pytanko. Bo antybiotyk działa, już tak nie boli, ale ucho przytykane. Czasem jak je naciągnę puszcza na kilka sekund i od nowa zatyka. Jest w środku jakby napuchnięte, dziurka mniejsza. Płukam je i obsuszam.

Pytanie co bedzie podczas parcia przy porodzie? Boje sie, zeby mi tam nic nie pękło. Nie sadze zeby odpuściło do porodu.

Skurczy nie wiele, ale coś sie tam w dole dzieje.

Pojęcia nie mam. Ale problem masz z błoną bębenkową? Wydaje mi się że jeśli nie stworzysz ciśnienia w twarzoczaszce to nic się nie stanie ale warto o tym powiedzieć położnej.

Dobranoc

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
Czesc, pisze ledwo patrzac na monitor :( u sasiadow byl halas w nocy, nie wiem cos im spadlo lub cos, w kazdym badz razie huk byl niesamowity, boli mnie glowa i to caluska lewa strona... maly skopal mnie nad ranem :) zjem cos, poczekam az przestanie tak lac, bo swiata nie widac i do zusu jade ze zwolnieniem...nie chce mi sie nic...

aha za dwa tygodnie mam miec pobrany wymaz na paciorkowiec, kto wie czy to nie bedzie juz ostatnie usg :) jej juz coraz blizej!!!
 
reklama
@lookata gratulacje!!! :) no to grudzien oficjalnie rozpoczety moje panie! :)

A propo bolesnych przepowiadaczy, bo na msg o nich bylo, to mnie w nocy jeden wybudzil i drugi nad ranem i jak pomyslalam o lookacie, to stresa dostalam niezlego... Coraz silniejsze mam, ale jednak przepowiadajace. Musze dzisiaj gina zapytac kiedy on widzi moj porod... :) i co zrobimy z moja kochana rwa kulszowa, bo nadal boli... Mam nadzieje, ze cos konkretnego powie i nie wymysli chlop glupot jak zawsze.
 
Do góry