reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
@elifit no nie mów, że nawet szczotkę do włosów trzeba wyparzyc! Nie no jak tak to ja też jestem niegotowa na Hanke! [emoji1][emoji1][emoji1] a szczoteczkę na palec od jakiego miesiąca się używa??? Nie od pierwszego ząbka dopiero?

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie dolaczam sie do pytania @Czarownica3006 ;) ja mialam wyparzyc laktator tylko bo zamierzam wziac do szpitala:) pewnie zapomnialam o wielu waznych rzeczach przez stres okoloporodowy i tez nie jestem w pelni gotowa :) ale tlumacze sobie ze wyjdzie w praniu a takiemy malenstwu najbardziej potrzebne jest cieplo milosc i bezpieczenstwo no i jedzonko z cycusia:)♡ he he :D wczoraj juz przyszykowalam lozeczko, dopakowalam torbe do szpitala i uszykowalam ciuszki dla siebie na wyjscie :) teraz tylko czekac :)
 
@Majka z mojego doswiadczenia na istniejace juz rozstepy nic nie pomoze. mam od 12 roku zycia;( moze jakies zabiegi laserem moglby sprawic zeby znikly? ale jak zbledna moze beda malo widoczne. nawilzanie im moze pomoc bio oil albo kolagen to moze byc dobry pomysl zeby zmniejszyc widocznosc.

@joshi - Ty paczkowy lobuzie! mam ogromna ochote na slodkie i chyba bym cala tace takich paczkow wciagnela

u mnie akcja wypedzania Zosi idzie na max. dzis 5 godzin chodzilam po sklepach z kolezanka. nogi mnie bola i kregoslup i nawet przez chwile bylo mi slabo i to by bylo na tyle!:))
ide jeszcze pod goracy prysznic...i rozwazam znow rycyne ale... z drugiej strony maz jutro ma jechac 160 km od naszego miasta...niby w ta i nazad ale kto wie?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
@lookata GRATULACJE! fajna data! no i jesteś pierwsza szlachetnie grudniowa.
@elifit hej hej ja też się uczę!
:)
@majka23x możnaby powiedzic że ta czystość na forum to twoja zasługa!

Ja po 2ktg, 1usg - z czego Młoda ma 2600 a nie 3000 jak gin z pon czyli miastowy wsior :/ stwierdził. Ale wiadomo wszystko w granicach błędu. Ogólnie ok, lek na przyjęciu w Iczmp jedynie wku.... ze z byle czym ( czyt. moje choroby dodatkowe) gin wysyłają do Matki Polki zamiast porodowac u siebie...
Ogólnie miło i nudno :)
 
@lookata jeszcze raz gratulacje, fajne otwarcie worka z grudniowymi dzieciaczkami:)

Z tymi rozstępami to potwierdzam że to chyba kwestia genów no i ja akurat mam szczęście. W pierwszej ciąży czymś tam się smarowałam ale niczym specjalnym ani drogim i nic nie było. Teraz w ogóle się mało balsamowałam na całym ciele i miejsc strategocznych też niczym nie smarowała i również nie mam.
Dzisiaj obudziłam się z katarem i bolącym gardłem, co było do przewidzenia skoro córka przeziębiona. Mam nadzieję, że uda mi się szybko wykurować tak jak te 2 tygodnie temu bo inaczej muszę liczyć że mała dotrwa do terminu.
Ola dzisiaj baaardzo spokojna albo ja zbyt skupiona na innych rzeczach że nie zwróciłam na ruchy uwagi. Ale sporo dzisiaj chodzę po domu a mało siedzę to może ją usypiałam cały dzień. Zjałam teraz coś słodkiego, napiłam się kawy i siedzę. Zobaczymy jak zareaguje. Chociaż ona najbardziej rusza się dopiero w nocy nie dając mi spać.
 
@Majka ja też mam rozstępy z okresu dojrzewania i też niestety wydaje mi się, ze te, które już powstały to raczej zostaną na zawsze, ale raczej po ciąży będą o wiele mniej widoczne :) ja miałam specjalny olejek z weledy przeciw rozstepom, a teraz zaczynam 3 opakowanie oliwki hippa dla dzieci :) no i woda woda woda, nawilżanie nie tylko z zewnątrz, ale i od środka :)

@grama a Ty już próbowałas z rycyna ? Jakie proporcje ? Mojej znajomej ruszyło po wypiciu 3łyżek (wcześniej próbowała z 3 łyżeczkami i nic), ale nie była zadowolona. Owszem akcja szybko się rozkręciła, ale zero rozwarcia i trochę się nameczyla :/
 
reklama
Do góry