reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
@Antiope - kurcze biedny ten Twój synal i Ty przy tym wszystkim. Oby szybko przeszło i leki zadziałały tak jak trzeba.

@Grama80 - jeszcze tego tiramisu nie uskuteczniłaś? U mnie systematycznie króluje na stole.

@klarolina - u mnie było dokładnie tak samo, przez ostatni tydzień stałe skurcze ale niebolesne, twardnienie takie; dzisiaj w nocy po raz pierwszy bolące, zupełnie jak na okres, ale nie jakoś super hiper silne. Rano miałam ktg i badanie i co? Przepowiadacze tylko. Akcji zero. Powrót do domu w dwupaku :(

@lenam77 - sio na porodówkę już!!!! :p

@Antiope i @elifit - ja też już bym bardzo, bardzo chciała przez ten weekend urodzić. Niestety oprócz przepowiadaczy nic na to nie wskazuje. Szyjka chyba z betonu ;/ Mam się stawić w środę w szpitalu, ale z uwagi na to, że termin mam na poniedziałek, to sobie pójdę w poniedziałek! A co! Powiem, że mam skurcze (bo mam), przynajmniej ktg mi machną :)
 
@ana ana nic :( Saranta milczy, na ciąza po 40 też nic nie pisała. Martwię się o nią.

@Tuiles o niczym innym nie marzę. Jutro wyląduję na porodówce czy za zgodą małego czy nie. Trzymajcie kciuki. @Luxuorius oby wyniki były dobre:*

Jakbym się nie odzywała - nie martwie się. Troszkę się zakleszczam w sobie teraz. Taki typ. Spokojnego dnia.
 
Czy te paczki musza sie wyswietlac za kazdym razem jak sie wchodzi na forum? [emoji23]
Tez nad tym myslalam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
A kuzwa u mnie juz nie ma buuuuuu

U mnie nocka jako tako ale zaczely dopadac mnie bole okresowe I twardnienie brzucha .
Do tego wyjscie do piczy I w srodku mnie boli , kuje albo jak by cos mnie tam mocno gniotlo. Nie boli abym zaczela panikowac ale jest na tyle uciazliwe ze ciezko mi siedziec.
No nic nikt nie mowil ze bedzie latwo [emoji41] .... ale ze przeje..ne tez nie [emoji23][emoji6]
Damy rade .
Ja tylko sie martwie aby nic mi sie wczesniej nie zaczelo przed 14 grudnia!!
Nie chce innego lekarza innej poloznej ktorych na oczy nie widzialam.
Nie dosc ze Sama cc sie stresowac bede to jeszcze bede sie denerwowac ze czegos nie zrozumiem po niemiecku.
Zostalo mi 12 dni [emoji44][emoji44][emoji44][emoji44][emoji44]




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry

@Tuiles u ciebie cokolwiek chociaż się dzieje.. u mnie nawet przepowiadaczy ni ma :/ zaczynam zastanawiać się nad koktajlem położnej. . Serio stresuje się tak długim pobytem w szpitalu.

Dziś wstałam z łóżka o 10.30 bo mąż ogarnął chatę.. brzuch mam ciężki.. na żołądku też.. jakoś tak nie zapowiada się fajny dzień..

@joshi mnie też niesamowicie boli picza spojenie pachwiny masakra. .

Jeszcze trzy dni matkoo..
Miłego

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
Hejka melduje sie :) wizyta u pani dr opisana na wizytowym.
@Antiope zdrowka dla Synka;*

@lenam i @Tuiles oby zaczelo sie cos dziac i zycze powodzenia na zapas :);*

@Luxuorius u mnie tez strasznie wieje...ale sie wypogadza chyba na mroz.:) dobrych wynikow zycze.

Mnie ciagle i coraz czesciej lapia przepowiadacze...no ale nic innego sie nie dzieje. Dzis spedzam dzien w kuchni bo przyjaciolki mnie odwiedzaja;) Bede patrzec na biezaco co u Was :) ja niedlugo wprowadzam 4S i musi do swiat wyjsc moj Franio nie ma wyjscia!;)
 
@elifit ja też pospałam do 10:30. Mąż z córką zaadbali żebym sie nie nudziła jak wstanę i miała co ogarniać;) Dobrze że babcie będą jak będę w szpitalu to może nie padnę na zawał jak wrócę;)

U mnie z kolei spokój. Nawet w nocy obudziłam się tylko raz, żadnych skurczy nic. A gdybym się grzecznie zgłosiła do szpitala na planowe cc pewnie byłabym właśnie po cięciu.
 
reklama
Do góry