reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

@Antiope strasznie brzuch boli jak na @ i ciagnie od dolu do gory ;( magnez zaaplikowany i szybko wezme kapiel i sie klada, cala chodze :( o kuzwa, zapalenie pluc? Boze akurat teraz? Jezu, masakra jakas :(
 
reklama
@xXxIzuLQaxXx proszę https://www.babyboom.pl/forum/fora/grudniowe-mamusie-2016.1150/

@Luxuorius no to mieliście szczęście w nieszczęściu, że nic się nie stało

A ja jestem załamana. Po kolejnej wizycie, tym razem u naszej zaufanej, prywatnej pediatry okazuje się, że mały ma lewostronne zapalenie płuc. Mam tylko ochotę płakać. Jeszcze na dodatek ja też kaszlę i boję się, że się zaraziłam od małego i że jak się młodszy urodzi, to też się zarazi. :sad::sad::sad:
Oj biedna :( zdrówka dla synka i dla Ciebie.. i co teraz ? Musi iść do szpitala czy go to ominie ?

Dzięki za link, ale wyskakuje mi że nie mam uprawnień
Screenshot_2016-12-02-21-31-53.png


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-12-02-21-31-53.png
    Screenshot_2016-12-02-21-31-53.png
    21,2 KB · Wyświetleń: 367
@Luxuorius
biedna Ty. Mam nadzije ze Wam sie nic nie stało i to tylko z nerwow. Moze podjedz na ip jak nie przejdzie.
@Antiope jejku biedactwo ten Twoj synek. Zapalenie pluc jest powazne. Musicie ba szpital isc czy antybiotyk inny? Pamietasz jak 4 dni przed moim porodem synek mial 40 stopni goraczki i 3razy u lekarzy bylam i raz w szpitalu? Maz a domu chory on drugi raz katar i kaszel ma a mała na szczescie zdrowa. Mam nadzieję ze nic nie zalapie od nich. Zycze Wam szybkiego powrotu do zdrowia i oby obylo się bez szpitala.

@Daarika gratuluje :) super porod.szybki. synek śliczny :)

@Nonkatoja to niech maluszek jeszcze dzien poczeka :)

Dziewczynki w szpitalu z zoltaczka. Zdrowka dla maluszkow i oby jak najszybciej wyniki się poprawily i wypuscili Was do domku.




km5s8u69dm9dsszh.png
 
@mojeboje to co olałaś planowane cc i czekasz na akcje? Zuch z ciebie :)
Wcześniej niż w dniu terminu nie miałam zamiaru się stawiać w szpitalu:) Mam nadzieję, że akcja zacznie się przed 9.12...

@Daarika gratulacje!


@Luxuorius współczuję przeżyć.. Dobrze, że nic się nie stało.

U mnie dzisiaj dość pracowicie, jakieś porządki, wieczorem wpadła koleżanka. Chciała się spotkać w niedzielę, ale powiedziałam, że tak daleko teraz nie planuję;) No i przyszła dzisiaj, chociaż była zmęczona i pewnie wolałaby odpocząć.
 
@xXxIzuLQaxXx to faktycznie coś jest nie tak z tym Twoim dostępem

@elifit trzymam kciuki, żeby się rozkręciło

@aneta_ck @xXxIzuLQaxXx wyplujcie ten szpital, bo bym się chyba zaryczała. W szpitalu rodzice śpią w nocy na fotelach jak chcą zostać z dzieckiem. Przecież ja nie byłabym tam w stanie z młodym nocować w ten sposób, a mój D musi do pracy i musi być w pogotowiu porodowym, więc też musi być na chodzie. Niestety na noc mogą zostać tylko rodzice, nie pozwolą na to np. babci, więc nikt poza nami nie wchodzi w grę z nocowaniem. Ja już to przeszłam jak młody trafił do szpitala mając 12 dni i to był naprawdę koszmar. Ale jak mogłabym mojego skarba zostawić samego w szpitalu. Nie dopuszczam do siebie myśli o szpitalu. Na razie mamy ten antybiotyk co poprzednio, bo ponoć przy zapaleniu płuc trzeba leczenie liczyć na 2 tygodnie. We wtorek do kontroli i jak nie będzie poprawy, to da nam inny antybiotyk. Poza tym oprócz antybiotyku i nebulizacji dostaliśmy Encorton.
 
reklama
Antiope mi moja doktorka zawsze mówiła, ze dobrze dobrany antybiotyk daje efekt już po pierwszej dawcę. Sama teraz widzę to po moim uchu. Rok temu podobnie było z córka sąsiadki, miała ospę, a dodatkowo zaraziła sie u mnie w domu (opiekowałam sie nią), gorączka i bole kości. Na noc dostała antybiotyk a rano była nie do poznania.
Wiec może lepiej szybciej zmienić antybiotyk?
 
Do góry