reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Dobry wieczór. U nas dzisiaj byli goście, pośmialiśmy się trochę, pooglądali małą i fajnie spędziliśmy dzień:) Moja niunia wczoraj super spała, obudziła się dopiero ok. 5 rano, ale Ona ogólnie naprawdę ładnie śpi, mało się budzi jak na taką kruszynkę, ale nie zapeszajmy;)
@Ola0303 wielkie kciuki i czekamy na wieści:)
@majka23x u mnie jest odwrotnie co do seksu..mój mi non stop marudzi, aż już mam go dosyć i mówi, że tak fajnie wyglądam po porodzie itd. a On tyle musi czekać:D a ja o tym wcale na razie nawet nie myślę jakoś..
Nierozpakowanym cierpliwości życzę, grudzień już się kończy, już naprawdę blisko dziewczyny:)
 
Witam sie poswiatecznie! @ana ana @Luxuorius juz niedlugo bedziecie sie witac ze swoimi maluszkami. Korzystajcie z ostatnich dni! ja na dzien przed poszlam z mezem do kina...nawet nie wiem kiedy bedzie nastepna okazja:))) po drugiej stronie wszystko jest inaczej...wreszcie zrozumialam jak to jest ze dla rodzicow ich dziecko jest najladniejsze. moje nawet nie jest najladniejsze...ona jest po prostu IDEALNA!:)))

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
@Jadwiga orłowska po pierwsze z ciekawości, żeby zobaczyć ile tam tego jest; po drugie dlatego, że mi się zastoje porobiły i bolały; a po trzecie dlatego, że nie chcę, żeby mi produkcja spadła, bo jak młody odzyska apetyt, to będzie wrzask, że mam za mało.

Faktycznie skurcze przepowiadajace i porodowe to zupelnie inna bajka....ech oby to sie skonczylo jak najszybciej:)
Dziekuje Dziewczyny za kciuki przydadza sie bo moj Franio to wielkoludek :o
Mam nadzieję, że Ty już po. Czekamy na wieści.

Dobry wieczór. U nas dzisiaj byli goście, pośmialiśmy się trochę, pooglądali małą i fajnie spędziliśmy dzień:) Moja niunia wczoraj super spała, obudziła się dopiero ok. 5 rano, ale Ona ogólnie naprawdę ładnie śpi, mało się budzi jak na taką kruszynkę, ale nie zapeszajmy;)
@Ola0303 wielkie kciuki i czekamy na wieści:)
@majka23x u mnie jest odwrotnie co do seksu..mój mi non stop marudzi, aż już mam go dosyć i mówi, że tak fajnie wyglądam po porodzie itd. a On tyle musi czekać:D a ja o tym wcale na razie nawet nie myślę jakoś..
Nierozpakowanym cierpliwości życzę, grudzień już się kończy, już naprawdę blisko dziewczyny:)
Ja też nie mogę od siebie odkleić mojego D. Ale może to taki trochę owoc zakazany i jak połóg się skończy i już będzie można zadziałać, to i ochota nie będzie już taka duża.
 
reklama
Witam się i ja swiatecznie[emoji6]

@Luxuorius @ana ana jeszcze trochę i maleństwa będą z Wami[emoji6]
@Ola0303 czekam na wieści z porodówki[emoji4]

Oskarek czasem marudzi bardziej, czasem mniej, ale jest troszkę lepiej. Od jutra próbuje odstawić mleko i przetwory mleczne. Sprawdzę czy czasem Młody nie ma problemów z laktoza.

Miłego wieczoru[emoji6] Oglądam Służące i relaksuje się dopóki mały spi[emoji6]

Edit: a co do sexu, to faktycznie nie wiem jak wytrzymam do końca połogu, bo już bym się na męża rzuciła a on na mnie[emoji23]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry