reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

@majka23x różne są opinie o kapturkach. Mi położna kazała kupić i pokazała jak używać w szpitalu jak miałam nawał, bo Młody nie był w stanie złapać sutka nawet jak trochę mleka sciagnełam + miałam trochę pogryzione sutki. Ze 2 dni korzystałam z kapturkow. Czytałam jednak opinie, że trudno później dziecko odzwyczaic i że mogą być problemy z przybieraniem, ale myślę że lepiej tak niż rezygnować z kp.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Grun ja miałam łatwiej z 2 powodów. Po pierwsze Baltazar od początku pięknie ssał i nie zrażało go, że nie leci. Po drugie ja już jedno dziecko karmiłam i wiem, że jestem w stanie wyprodukować odpowiednią ilość mleka.
@noemi87 a ile dni temu wyszłyście? Bo ponoć noworodek powinien przybierać 200-300 g tygodniowo.
 
Tez teraz mam kapturki. Trzeba sprawdzać czy jest w nich mleko. Bo czasem dziecko na pusto ciamka. Wtedy trzeba go rozbudzić i dać dalej. Dodatkowo moja po kapturach bardziej ulewa. I cześć mleka sie marnuje. Może z rad ta opina, ze po k słabiej przybierają? Ogólnie kapturki są bardziej czasochłonne.
 
Moja spadła z 3700 na 3420 i nikt nawet nie wspomniał o dokarmianiu.

Dziewczyny a jak chwytacie pierś w dłoń gdy przystawiacie i czy drugą dłonią przysuwacie główkę?

[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
 
@elifit ja chwytam i trzymam dlon ulozona w litere C.

Jutro probuje wyciagnac brodawke strzykawka i dac malej, jesli nie bedzie chciala to chyba kupie kapturki, chociaz slyszalam ze moze to zaburzyc laktacje :( a sa jeszcze takie wkladki modelujace, ktoras slyszala???? Malenstwo ma checi i chce ssac takze pelen sukces, tylko moje piersi z nia nie wspolpracuja
 
reklama
@Lux a bylas badana ? Jak stan szyjki ?
Kurcze od tego leżenia też pewnie szybko samo się nie rozkręci :( no bo jednak im jest się bardziej aktywnym na końcu tym prędzej coś powinno się ruszyć...
Staraj się tak nie nakręcać, jutro dopiero mija termin z usg, pamiętaj o Eli i Bonusowej ile one były po terminie ( a to 3 dziecko! Nie tak jak u nas pierwsze).


Ja wcz byłam na ktg i badaniu, szyjka 0,5cm, więc lekarz zasugerował sex i że niebawem powinno coś się ruszyć... Oczywiście cisza ;) jutro mam się stawić do szpitala, ale spróbuję trochę to przeciągnąć jeszcze... :|
 
Do góry