reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
@majka23x lekarz nic nie mówił, więc sama spytałam czy dobrze przybrała i powiedziała, że tak, że przekroczyła wagę urodzeniową i jest ok.. ja jednak mam wątpliwości, ale zobaczymy jak to będzie przy następnym ważeniu, jeśli znów za mało będę dopytywać, ale mam nadzieję, że będzie ok, że może to jakoś u niej tak skokowo, no zobaczymy..

@Grun zdrówka dla Was:)

My Sylwestra spędzamy rodzinnie:) Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i udanego sylwka :)
 
@skazawisła1 gratuluję[emoji9]

@Grun dużo zdrówka dla Was. [emoji9]


My jedziemy do mojej siostry, bo im się urodził synek tego samego dnia co nasz, więc będzie baby sylwester[emoji6]

Jakbym nie miała czasu, to spełnienia wszystkich marzeń w Nowym Roku i żeby dzieciaczki były zdrowe. Mi wystarczy, żeby Oskarek był zdrowy i żeby już nie płakał przez głupie kolki[emoji4]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Luxuorius trzymaj sie kochana :*
@skazawisla1 gratulacje :)

Dziewczyny z zoltaczka u maluchow mi pediatra mowila ze przy kp moze zoltaczka utrzymac sie nawet do 12 tyg a do 6 tyg to zupełnie normalne. Mala moja jeszcze ma zolte oczy. Dopiero zeszlo jej z cialka. Jeśli podczas kontroli sa dobre wyniki to jest ok.

Bylo o kapturkach. Ja karmilam nimi do 4 miesiaca. Tyle trwalo oduczenie malego. Nie bylo problemu z przybieraniem. Super rósł jedynie mnie dobijalo to czyszczenie tego itd i to że nie moglam na szybko go nakrmic bo nie lapal samej piersi. Ogolnie pomogly mi bo maly jadł przybieral dobrze i wyciągnął sobie sutki a mnie nie bolalo tak. Tylko cholernie ciezko bylo go oduczyc.

@Grun zdrówka dla Was :*


km5s8u69dm9dsszh.png
 
Zdrowia dla chorych.
Anetka dlatego ja z kapturków rezygnuje już. Prawa sama karmie, ale lewa muszę jeszcze ochraniać bo nie do końca wygojona. A mała już trochę marudzi bo w kapturkach łatwiej chwytać.
Nam w szpitalu przykładali taki aparat do skory, żeby sprawdzić czy nie ma żółtaczki.
Teraz mamy chyba ten rumień noworodkowy, oby miał szybko. albo coś uczuliły.
 
@Grun bidoczki :* dużo zdrowia dla was na Nowy rok!

My spędzamy w domu z polsatem. Jest moja mama Mamy piwo placka i sałatkę. Piccolo ofkors też. Ja się nie za ciekawie czuję więc leżę.
Lili śpi cały dzień :)

Szczęśliwego Nowego Roku dziewczęta. Oby spełniały wam się marzenia :)
Mnie się spełniło 18 grudnia 2016r.
To był dobry rok :)

[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
 
reklama
Do góry