reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
@Nonkatoja wczoraj odciagalam mlelo i dawalam butelka na zmiane z druga poersia i maly byl strasznie niespokojny i sie poddalam...po kapieli juz dalam cyca i normalnie nie to dziecko. Super spal w nocy i dzis caly dzien grzeczny je i spi:)
A co do chrztu to my jakos kolo Wielkanocy pewnie:)teraz za zimno w kosciele. Moj kuzyn np chrzcil dziecko jak mialo skonczone pol roku wiec nie ma reguly :)
 
@xXxIzuLQaxXx Tak kuzynka jest po ślubie :) a z tymi kobietom w ciąży to przesąd więc ksiądz w szczególności nie powinien mieć z tym problemu... Zaświadczenie u siebie dostała, że może być chrzestną a u mnie w parafii nie mówiłam nic ;)
 
Karelka, a ksiądz akceptuje chrzestną w ciąży ? Ma ślub kościelny ? U nas cyrki z chrzestną były bo w poerwszej kolejnosci chcielismy (to znaczy mąż chcial) tu dziewczyne od brata męża, ale mają dziecko a są bez ślubu. I ksiądz sie nie zgodzil. I w koncu chrzestną bedzie od kuzyna dziewczyna (nie mają dzieci[emoji23]) no i w sumie ja sie ciesze bo wyszlo na moje.. ale Cie tylko uprzedzam że księża różni są..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
No cyrki są różne. Ja np nie mogę wziąć kolegi na chrzestnego bo nie przyjmuje księdza po kolędzie czaisz :/

@Ola0303 napisz priv o dostęp do @bonusowa :)
 
@elifit dostalam dwie dawki antybiotyku bo najpierw rodzilam naturalnie od rana a na wieczor mnie wzieli na stol. Niestety maly i tak zlapal ode mnie te bakterie. :(
 
@Luxuorius fajnie, że już jesteś:) tak się właśnie zastanawiałam co u Was.. super, że synek grzeczny a Ty jak się czujesz? :)
@Ola0303 mi też na początku mała poraniła sutki ale u mnie nakładki się sprawdziły..może spróbuj maści na sutki, zawsze coś tam pomoże;)
Mała dzisiaj spokojna, pospała, nie wisi na cycu cały dzień tak jak ostatnio:) I u nas w końcu jest śnieg, byłam z synem poszaleć na dworze, porzucaliśmy się śnieżkami, powariował, fajnie było:)
 
reklama
O masakra, ja max 2-3 na dobe zuzywam [emoji23] uzywam canpol baby i te z rossmana babydream, te drugie sa grubsze, ale milsze dla piersi (tzn takie delikatne). I wlasnie te drugie wole [emoji4]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm kupiłam te babydream z ross i mąka 5-6 na dzień,takiego mam głodomorka ze jak pośpi 30min dłużej to mnie zalewa..zobacze jeszcze te z canpol
 
Do góry