reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Dziewczyny czy jest tu mama która dokarmiała dzidzie i udało jej sie zejść z butli? Potrzebuje inspirującej historii bo juz powoli sie poddaje... odciągam i podaje malej moje mleko po każdym karmieniu inaczej nie przybiera.... czy to sie kiedyś skonczy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej moj maly ma dzis dzien szalenstw :) spi, cyc, raczki i tak w kolko :D kapiel zaliczona, spi w bujaku na wibracji ze smokiem :) tak tak, kocha smoka na rowni z cycem :)
Tez tak mam z małym,a myślałam ze tylko ja mam ciagle co robić i takiego pieszczocha
dzis spi, ale mial teraz kryzys, po karmieniu raczki przez 20 minut i udalo sie go uspic i spi a ja jem i pije ciepla herbate :)


U nas właśnie usnął:) potem kąpiel i mam nadzieje spanie
 
Dziewczyny czy jest tu mama która dokarmiała dzidzie i udało jej sie zejść z butli? Potrzebuje inspirującej historii bo juz powoli sie poddaje... odciągam i podaje malej moje mleko po każdym karmieniu inaczej nie przybiera.... czy to sie kiedyś skonczy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja caly czas odciagam. Mala z cyca je trzy minuty, a potem krzyk i butelka. I tak lepiej, bo wczesniej w ogole nie chciala slyszec. Tez mi ciezko, wiem ci czujesz :(
 
Ja caly czas odciagam. Mala z cyca je trzy minuty, a potem krzyk i butelka. I tak lepiej, bo wczesniej w ogole nie chciala slyszec. Tez mi ciezko, wiem ci czujesz :(

Widzisz- a moja zasypia po jakimś czasie i w ogóle jej juz cyc nie interesuje.. butelka zreszta tez nie- w zasadzie pokarm jej sie leje do buzi i ona łaskawie przełyka... jakby w ogóle nie miała instynktu samozachowawczego...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzisz- a moja zasypia po jakimś czasie i w ogóle jej juz cyc nie interesuje.. butelka zreszta tez nie- w zasadzie pokarm jej sie leje do buzi i ona łaskawie przełyka... jakby w ogóle nie miała instynktu samozachowawczego...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mój Szymus teraz jak jest chory to tak ma.. je 5 minut i zasypia i juz nie chce choc leje się wszędzie.. ale zaraz sie budzi i zas je takze po jakims czasie jest w koncu najedzony i spi spokojnie.. ale ja tez nie lubie jesc jak mnie gardlo boli wiec mu sie nie dziwie i jeszcze sie meczy przy jedzeniu bo tam wszystko popuchniete :(
Moze Twoja córeczka tez cos chora ? Ma katar albo cos ?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry