)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama

Ankuś

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
1
Hej. Mogę dołączyć? Co prawda termin mam na 29 listopad. Dołączyłam do listopadówek, ale One są już trochę na innym etapie. Już widzą serduszko, usg i czuje stres. Ja dopiero w niedzielę dowiedziałam się o ciąży. Dzisiaj 3 tydzień 6 dzień. A jak u Was?

katie7

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ojoj mam nadzieje ze w przyszłym tygodniu i ja będę mogła dołączyć

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Karolcia90

Rozwiązania
0
@Millo @Ankuś gratulacje !
Podczytywałam trochę wątek staraczek, ale nie zdążyłam zacząć się udzielać .

Ja pierwszy test zrobiłam w niedzielę rano i ujrzałam cień cienia wczorajszy był już trochę wyraźniejszy cień, ale nadal nie mogę w to uwierzyć ! Rozważam wybranie się jutro na betę.

Wg om termin wychodziłby na 20.11, ale moje cykle są przynajmniej 35 dniowe. I wydaje mi się, że owu miałam w okolicy 9.03 czyli termin wskazywałby na przełom listopada i grudnia . Też chętnie dołączyłabym do tego wątku

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

reklama

Ankuś

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
1
@Millo @Ankuś gratulacje !
Podczytywałam trochę wątek staraczek, ale nie zdążyłam zacząć się udzielać .

Ja pierwszy test zrobiłam w niedzielę rano i ujrzałam cień cienia wczorajszy był już trochę wyraźniejszy cień, ale nadal nie mogę w to uwierzyć ! Rozważam wybranie się jutro na betę.

Wg om termin wychodziłby na 20.11, ale moje cykle są przynajmniej 35 dniowe. I wydaje mi się, że owu miałam w okolicy 9.03 czyli termin wskazywałby na przełom listopada i grudnia . Też chętnie dołączyłabym do tego wątku

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
To koniecznie śmigaj na bete ;) ja ide jutro na powtórkę, bo byłam wczoraj, wyszła 406. Zrób sobie też progesteron dla spokojności. Pokaż test?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry