reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

To koniecznie śmigaj na bete ;) ja ide jutro na powtórkę, bo byłam wczoraj, wyszła 406. Zrób sobie też progesteron dla spokojności. Pokaż test?
Muszę w końcu po pracy zrobić mu zdjęcie [emoji6] na razie leży schowany w kosmetyczce by mąż miał później niespodziankę [emoji16].
Jutro rano skoczę do labu, by mieć pewność, że to nie seria "wadliwych" testów [emoji6]
 
reklama
Muszę w końcu po pracy zrobić mu zdjęcie [emoji6] na razie leży schowany w kosmetyczce by mąż miał później niespodziankę [emoji16].
Jutro rano skoczę do labu, by mieć pewność, że to nie seria "wadliwych" testów [emoji6]
To czekamy do jutra na bete, a po pracy wstaw test ocenimy jego kreski :)
 
Katie zaciskam kciuki:))
Karolcia po cichu gratuluje:))u mnie tez cien byl.Jutro ide tez na betke powtorke z Ankusiem to chodz z nami:))

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze to tak szybko zlecialo co prawda moj synek ma 3 miesiące i jest z grudnia 16 ale przyszłam i chciałam życzyć Wam wspaniałych 9 miesięcy:) Coś niesamowitego pamiętam co do min cała ciążę poród...ehhh :)
Cieszcie się bo bardzo szybko zleci:)
A jeszcze rok temu ja zaczynałam ta przygodę:) dodam że test robiłam w prima aprilis hehe:)jakby to było wczoraj
Niech fasolinki rosną duże i zdrowe :*;*;*
 
Kurcze to tak szybko zlecialo co prawda moj synek ma 3 miesiące i jest z grudnia 16 ale przyszłam i chciałam życzyć Wam wspaniałych 9 miesięcy:) Coś niesamowitego :)
Cieszcie się bo bardzo szybko zleci:)
A jeszcze rok temu ja zaczynałam ta przygodę:) dodam że test robiłam w prima aprilis hehe:)
Niech fasolinki rosną duże o zdrowe :*;*;*
Dziękujemy bardzo :)
 
Ankus no ja ciaze bede miala mlodsza niz mi wyznacza:)skoro ja mam niby 4t2d a Ty 3t6d a mialas szybciej owulke;)

Olcia dzieki:** dla Was rowniez wzzystko wspanialego:))

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ankus no ja ciaze bede miala mlodsza niz mi wyznacza:)skoro ja mam niby 4t2d a Ty 3t6d a mialas szybciej owulke;)

Olcia dzieki:** dla Was rowniez wzzystko wspanialego:))

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Proszę:*:*
Co do ciąży ja miałam dwa tyg młodsza bo owulacja zamiast na początku marca była pod koniec:)
Kurcze pamiętam co ja przeżywałam jak nic nie było widać na usg ale skąd ja mogłam wiedzieć:)
 
Do góry