reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja wczoraj byłam stacjonarnie i wszystko było :-) kupiłam odzywki do włosów, olejki do włosów, balsamy, balsamy dla ciężarnych, maseczki, odżywkę do paznokci i pomadke ochronną :-) więc można szaleć

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
A jest jakaś ilość maksyma lnie ile można kupić produktów?
 
reklama
Trzymam kciuki aby te skurcze okazały się mało groźne.
Super, że badanie glukozy przeszłyscie gładko. Ja się jutro wybiorę uff
 
Używa któraś z Was tego glukometru?
IMG_20170823_105249.jpg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20170823_105249.jpg
    IMG_20170823_105249.jpg
    76,6 KB · Wyświetleń: 352
Dziewczyny mam pytanie. Jak to jest z dentysta w ciąży na NFZ? Ja chodzę prywatnie i nie mam pojęcia ale mam koleżankę w ciąży w 13tyg boli ja i chcę iść na NFZ i pytanie czy znieczulenie jest płatne?

Znieczulenie powinno być bezpłatne. Powinni ją z bólem przyjąć od razu. Musi oczywiście kartę ciąży albo inny papier porwierdzający zabrać. Ciężarne na nfz powinny do lekarza specjalisty zostać przyjęte od razu ,a w przypadku braku możliwości najpóźniej w ciągu 7 dni. Tyle w teorii bo z praktyką bywa różnie.

m3sx3e3k25iia4nv.png
Kurcze odpowiedź wkleiła mi się w treści. Trzeba otworzyć żeby przeczytać.
 
reklama
Do góry