reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Bardzo ci wspolczuje, ale super, ze teraz sie udalo :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Najgorszy jest teraz ten przesadny strach... Ale postanowiłam, że na całą ciążę nastawię się dobrze, nie będę się zamartwiać, tworzyć scenariuszy i będzie wszystko dobrze. Partner tłumaczy mi, że jak coś złego miało by się stać, to już dawno by się stało (tfu).
 
Najgorszy jest teraz ten przesadny strach... Ale postanowiłam, że na całą ciążę nastawię się dobrze, nie będę się zamartwiać, tworzyć scenariuszy i będzie wszystko dobrze. Partner tłumaczy mi, że jak coś złego miało by się stać, to już dawno by się stało (tfu).
Jestes juz takim momencie, ze te najciezsze tyg masz kuz za soba. To szczesliwego rozwiazania ci zycze i mniej stresu :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedzieli mi że to jest tak że przychodzi się jakoś między 8 a 9tą, trzeba się zarejestrować i potem ma się zarówno badania wykonane jak i szkolenie z diabetologiem. Powie nam co jeść, co z czym i w jakich porach. Dostaniemy glukometr i receptę na paski do glukometru i powiedzą nam jak to używać. Ogólnie trzeba mieć czas do 14tej bo aż tyle to będzie trwało. No i tak poza tym to wczoraj dietetyk mi powiedziała że taki test obciążenia glukozą dobrze jest zrobić ponownie po okresie laktacji ale na to jeszcze mamy czas [emoji4]
Ok. Dzieki za informację :) ale by bylo fajnie jak bysmy sie tam spotkaly hehe
 
reklama
Hej,gratuluje zdrowych dzidzi :) Ja dziś byłam u lekarza i badania krwi zrobiłam,jutro wyniki. Potem szkoła a teraz padłam na łóżko,zaraz zrobię coś do jedzenia pewnie tortillę i będę odpoczywać,miłego wieczoru :)

Witaj @Guardian Angel :)
 
Do góry