reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny mam do Was pytanie: też macie taki objaw, że nagle robi Wam się słabo, macie poczucie że zaraz zemdlejecie, ciężko Wam się oddycha i wpadacie w panikę? Ciśnienie mam niskie, ale nie jakoś patologicznie, wyniki badań też dobre :/
 
reklama
Hej dziewczyny ;) nie odzywalam sie bo wczoraj pojechalam odwiedzic teściów;) a dzis bylam załatwić sprawy w serwisie peugeota .. i jak wrocilam to strasznie zle się czuje.. plecy i glowa mnie strasznie bolą.. przespalam sie niby ze 3 h ale wstalam i jestem strasznie slaba ...

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
IMG_3766.JPG
A ja zrobilam szybko quritto jak w Kfc i zajadam w łóżku :D
@Guardian Angel Tak miałam właśnie dlatego się wybrałam do lekarza dziś i czekam na wyniki.
 

Załączniki

  • IMG_3766.JPG
    IMG_3766.JPG
    466,3 KB · Wyświetleń: 385
Ojeja, kfc!! Pojadlabym.... ale dobrze, że u mnie w mieście nie ma kfc :D
Dziewczyny, z której apteki najlepiej (najtaniej) zamawiać bepanthen, octenisept itp?
 
Ehh pieszczoszka do dupy :\ a ile miałaś razy przekroczone normy? O dużo? Ja do swojej doabetolog we czwartek idę..szczerze mówiąc już się boję.
nawet jak mialam przekroczenia o 1 to juz zaznaczala w koło jako zly wynik i policzyla ile było tych złych wynikow i mniej wiecej kiedy i na tej podstawie wyliczyła ile mam brac tej insuliny i o jakiej porze dnia
 
reklama
A jak Twoje pomiary, ok? Bo chyba z tego co.kojarzę dietę twardo trzymasz
skaczą mi wyniki ostatnio cały czas na czczo miałam od 88 do 91 a dziś np wyrąbało mi ponad 100 a podobno czym wyżej ciąża tym bardziej lubią te cukry skakać . Na śniadanie też nie kiedy mi wywalało np 146 na kolacje rekord miałam 163 ale to było tylko jeden raz zazwyczaj mieściłam się do 140 albo miałam np 141-144

wiec nawet jak twardo trzyma się diete cukry mogą szaleć :/
 
Do góry