reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Zinc To właśnie Gosik dodała na wątku zakupy dla maluszka linki odnośnie wyprawki aptecznej dla mamy - str.111, wpis z wtorku, zobacz sobie w wolnej chwili. Mi to sporo pomogło, już miałam część zakupów z Bliżej Ciebie ale domówiłam ostatnio na allegro po przeczytaniu linków od Gosika podkłady poporodowe Hartmanna a miałam Bella Mama i stwierdziłam, że jednak te drugie będą lepsze. Warto czasami posłuchać się mądrzejszych mam - ja jako pierworódka nie miałabym pojęcia co kupić dla małej i dla siebie.
Tak wiem właśnie wczoraj analizowałam listy pod tymi linkami, nawet sobie wydrukowałam, super :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hey dziewczęta :)
u mnie piękna pogoda, najpierw musieliśmy jechać oddać telefon syna bo na siłę ładować chciał i popsuł wejście na ładowarkę wrrrr ( już na zapowiedziane że płaci za naprawę ze swoich pieniążków - telefon ma 10 miesięcy) a późnej pojechaliśmy na naszą działkę zamknąć sezon letni i troszkę ogarnąć na niej, siedząc w słoneczku wpadłam na przepyszny słodki pomysł żeby podjechać do lodziarni na jakiś przepyszny deserek i też tak zrobiliśmy i to przed obiadkiem hi hi - troszkę się bałam swego cukru ale jak wróciliśmy do domku to po 1h i 20min miałam 111 cukru więc wydaje mi się że pięknie - a jadłam pana cotte :) a na obiad wymyśliłam dziś prażonki a chodziły za mną już długooooooo i cukier 103
Więc dziś sobie dogodziłam w jedzonku do tego piękna pogoda i uznaję dzionek zaliczony pozytywnie :)
Cudaśnego wieczorku Wam życzę :)
 
Hey dziewczęta :)
u mnie piękna pogoda, najpierw musieliśmy jechać oddać telefon syna bo na siłę ładować chciał i popsuł wejście na ładowarkę wrrrr ( już na zapowiedziane że płaci za naprawę ze swoich pieniążków - telefon ma 10 miesięcy) a późnej pojechaliśmy na naszą działkę zamknąć sezon letni i troszkę ogarnąć na niej, siedząc w słoneczku wpadłam na przepyszny słodki pomysł żeby podjechać do lodziarni na jakiś przepyszny deserek i też tak zrobiliśmy i to przed obiadkiem hi hi - troszkę się bałam swego cukru ale jak wróciliśmy do domku to po 1h i 20min miałam 111 cukru więc wydaje mi się że pięknie - a jadłam pana cotte :) a na obiad wymyśliłam dziś prażonki a chodziły za mną już długooooooo i cukier 103
Więc dziś sobie dogodziłam w jedzonku do tego piękna pogoda i uznaję dzionek zaliczony pozytywnie :)
Cudaśnego wieczorku Wam życzę :)
Rany prażonki kurcze musze przetestowac jak mój cukier po nich aż mi ślinka cieknie na sama myśl
 
Witam wszystkich znowu po przerwie jakos kulam sie dalej biore leki dieta watrobowa wizyta 7.11 i juz wiem ze w 37 tyg rozwiazanie ciazy nastąpi.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Wyniki się poprawiły??

A kiedy przypada ta magiczna data??
Może to pierwsza dzidzia u nas będzie :)
 
U mnie też dzisiaj leniwy dzień. Obejrzałam chyba z 20 odcinków Teorii Wielkiego podrywu [emoji3] teraz już leżę w łóżeczku tylko że w sypialni [emoji3] dziewczyny ostatnio jakoś dziwnie się czuje. Co jakiś czas tak z 6 razy dziennie mam skurcze a chwilę przed mam takie kłucie w plecach. Może o głupie rzeczy pytam ale pierwsza córkę rodzilam cc i wtedy nie miałam żadnych takich objawów przed. Boję się czy to nie jakieś przepowiednie wcześniejszego porodu. Co myślą mamusie które już mają swoje skarby?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też dzisiaj leniwy dzień. Obejrzałam chyba z 20 odcinków Teorii Wielkiego podrywu [emoji3] teraz już leżę w łóżeczku tylko że w sypialni [emoji3] dziewczyny ostatnio jakoś dziwnie się czuje. Co jakiś czas tak z 6 razy dziennie mam skurcze a chwilę przed mam takie kłucie w plecach. Może o głupie rzeczy pytam ale pierwsza córkę rodzilam cc i wtedy nie miałam żadnych takich objawów przed. Boję się czy to nie jakieś przepowiednie wcześniejszego porodu. Co myślą mamusie które już mają swoje skarby?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak nie mam, może to skurcze Braxtona-Hicksa? Mnie z kolei od kilku dni bolą biodra i jakby miednica, ciężko mi się przez to chodzi. Na tyle jest to uciążliwe że wzięłam przed chwilą jedną Nospę, zobaczę czy pomoże... :/

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie też dzisiaj leniwy dzień. Obejrzałam chyba z 20 odcinków Teorii Wielkiego podrywu
emoji3.png
teraz już leżę w łóżeczku tylko że w sypialni
emoji3.png
dziewczyny ostatnio jakoś dziwnie się czuje. Co jakiś czas tak z 6 razy dziennie mam skurcze a chwilę przed mam takie kłucie w plecach. Może o głupie rzeczy pytam ale pierwsza córkę rodzilam cc i wtedy nie miałam żadnych takich objawów przed. Boję się czy to nie jakieś przepowiednie wcześniejszego porodu. Co myślą mamusie które już mają swoje skarby?
To są tak zwane przepowiadające skurcze leż dużo tak mi lekarz radził bo też je mam
 
Do góry