reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Tak poza tym, to witam wszystkich i życzę udanego dnia, zarówno ze strony medycznej i samopoczuciowej, jak też tak ogólnie ;)

Mam nadzieję że miałyście lepiej przespane nocki niż ja. :D Stwierdzam że odgłos KTG działa na małego jak płachta na byka, dziś nawet udało mu się jakimś cudem tak pokopać że ostatecznie uciekł i zapis się urwał więc miałam od nowa robione badanie.
 
reklama
Bardzo ostra anemia, morfologia dosłownie z dnia na dzień spada, a i tak hemoglobina była 9.9 ostatnio i w ciągu tygodnia spadła do 8.7, a jak powtórzyli wyniki na następny dzień, to 8.4 już, reszta morfologii też albo wyskakuje z normy albo jest na granicy. A niby jadłam ostatnio nawet zdrowiej niż zwykle przez tą cukrzycę, witamin też nie zapominałam, kompletnie nie wiadomo czemu mi to tak spada... A niestety ostra anemia na naszym etapie w skrajnych przypadkach może wywołać poród przedwczesny i wg ordynatora to główny powód tak mocnych skurczów.
Tak poza tym, to witam wszystkich i życzę udanego dnia, zarówno ze strony medycznej i samopoczuciowej, jak też tak ogólnie ;)

Mam nadzieję że miałyście lepiej przespane nocki niż ja. :D Stwierdzam że odgłos KTG działa na małego jak płachta na byka, dziś nawet udało mu się jakimś cudem tak pokopać że ostatecznie uciekł i zapis się urwał więc miałam od nowa robione badanie.
A bo chciałby by być w domku a nie po szpitalach sie plątać. Zdrowiej szybko
 
Witam się z rana[emoji3] ja wczoraj usnelam dopiero koło 1 w nocy i dzisiaj będę chodzić jak lunatyk. Miłego dnia dla wzystkich

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam się z wszystkimi w ten beznadziejny mokry ponury poranek :)
ja ostatnio zasypiam nawet nie wiem kiedy :( wczoraj to przyjaciółek nie oglądnęłam całych :( a rano o 7.00 jak budzik dzwoni to dla mnie katastrofa, a kolejna nocka gdzie tylko raz wstawałam do wc :)
Dziewczyny co robicie dziś na obiadek bo ja nie mam żadnego pomysłu :( ?
Mam dziś w planach posprzątać mieszkanko - jestem ciekawa czy mi się to uda hi hi
Mamuśki w szpitalach trzymajcie się tam i nie pozwalajcie swym maleństwom teraz wychodzić bo to jeszcze nie ta pora i głowy do góry będzie wszystko dobrze. Wizytującym wspaniałego podglądania waszych niuniek :) a reszcie po prostu miłego dnia :)
 
witam się z wszystkimi w ten beznadziejny mokry ponury poranek :)
ja ostatnio zasypiam nawet nie wiem kiedy :( wczoraj to przyjaciółek nie oglądnęłam całych :( a rano o 7.00 jak budzik dzwoni to dla mnie katastrofa, a kolejna nocka gdzie tylko raz wstawałam do wc :)
Dziewczyny co robicie dziś na obiadek bo ja nie mam żadnego pomysłu :( ?
Mam dziś w planach posprzątać mieszkanko - jestem ciekawa czy mi się to uda hi hi
Mamuśki w szpitalach trzymajcie się tam i nie pozwalajcie swym maleństwom teraz wychodzić bo to jeszcze nie ta pora i głowy do góry będzie wszystko dobrze. Wizytującym wspaniałego podglądania waszych niuniek :) a reszcie po prostu miłego dnia :)
Ja dzisiaj wybieram się z córką do sali zabaw właśnie ze względu na słabą pogodę a że tym samym piętrze jest pizzeria więc wybór prosty[emoji16] będzie mega zdrowo Ale jakże pysznie[emoji39]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
a my wczoraj z moim mężem złożyliśmy jego magisterke, w sumie to troche przymusiłam go żeby poszedł na te studia a tak to już właściwie ostatnia prosta. mam tylko nadzieje że zdąży się obronić zanim urodzi się mały. ale przez to że cały dzień b iegaliśmy to bardzo bolą mnie plecy i będę leżeć.
Skończyliśmy wczoraj szkołę rodzenia, ale właściwie egzamin będzie podczas porodu :)

@Mikado93 trzymam kciuki za unormowanie sytuacji i jak najdłuższe siedzenie w brzuszku Malucha
 
reklama
Ja dzisiaj wybieram się z córką do sali zabaw właśnie ze względu na słabą pogodę a że tym samym piętrze jest pizzeria więc wybór prosty[emoji16] będzie mega zdrowo Ale jakże pysznie[emoji39]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

pizze to miałam tydzień temu jak wyszłam ze szpitala więc u mnie odpada dziś, tak często nie mogę rozpieszczać ;) syna hi hi bo się jeszcze przyzwyczai :)
 
Do góry