reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Witam

@Mikado93 trzymaj się tam!! Może pij sok z buraków, trzymam kciuki żeby badania się poprawiły i szybko Was wypuścili!! Szybkiego powrotu do zdrowka.

@basiulka9 cukier mierze jak tylko wstanę na pierwsze siku. Często jest to koło 7 i potem idę spać do 9 i wstaje na sniadanie ale już nie mierze ponownie, dopiero h po jedzeniu. Tak mi diabetolog mówiła. A jak się przebudze i nie wstaje siku i zaraz zasnę No to później mierze na czczo.

Mnie tak pachwina jedna boli ze bardzo często budzę się w nocy. Lekarz wczoraj mówił ze to normalne i może już tak być. Jak siedzę czy leżę z ta noga nieruchomo to nie czuje bólu ale jak wstaje to aż kuleje bo muszę to rozchodzić. Dzisiaj chyba na basen się wybiorę. Najlepiej się po nim czuje. Martwi mnie tez czy synuś jeszcze się obróci. Dzisiaj 33t6d wiec w sumie zaraz wchodzę w 35 tydzień [emoji85][emoji87]

Miłego dnia i udanych wizyt i zdrowia dla wszystkich!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, u mnie dziś była w miarę dobra noc, po wyjściach na siku dość szybko zasypiałam.
W przyszłym tygodniu zaczynamy przenosiny do większego pokoju, który będzie nasza sypialnia, więc będzie trochę pracy, a jak przyjdzie wyplata to komodę z przewijakiem dokupimy[emoji2]
Mikado [emoji106][emoji106] trzymam mocno, żebyś szybko wyszła z anemii. Mi w poprzedniej ciazy pomógł sok z granatu pity codziennie, można kupić np w Auchan na rzeczach bio.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@ gosik myślę że spokojnie może jeszcze się obrócić. Moja właśnie teraz też dopiero zaczyna obracanie. Aktualnie jakoś w poprzek leży

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kosa1212 a na który masz tc?? Mój właśnie tez tak dziwnie. Czasami mi się wydaje ze w poprzek ale generalnie to się bardzo lubi wypychać to główka do góry a ja go po niej miziam [emoji87][emoji85] może mu się podoba i nie chce się obrócić. A robisz jakieś ćwiczenia, mnie położna mówiła o kocim grzbiecie ale próbowałam wczoraj i nie bardzo idzie wyrobić w takiej pozycji już.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mikado o jejciu to faktycznie ta hemoglobina niska..dziwne fest:(:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie dziwne bo jak miałam ten wynik 9.9, to od wizyty do trafienia do szpitala przez ten tydzień i miałam podwojoną przez gin suplementację i dania typu wątróbka z buraczkami były 1-2 razy dziennie, do tego woda przeplatana z sokiem z buraków na zmianę i mimo wszystkiego taki spadek. Nie wiem jak teraz niby ma być lepiej przy szpitalnych warunkach i to do jutra rana. Aż wczoraj miałam ochotę beczeć z bezsilności.
 
Do góry