reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Millo tak czy siak jutro morfologia, a na razie czekanie... Boję się tego przetaczania jak nie wiem, a rodzina mi też wiele nie pomaga z tekstami "wątpię czy coś dzisiejsze starania pomogą" itp
Trzymam kciuki aby wszystko ułożyło się pozytywnie. Jeśli będzie taka potrzeba aby wspomóc Cię transfuzja to może Cię pocieszy, że ja miałam kilkukrotnie w swoim życiu i za każdym razem pięknie po niej wyniki wracały do normy. Także nie martw się, to tylko strasznie brzmi ale naprawdę pomaga.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mikado a bierzesz wtedy wit c tez razem z tym zelazem?aaaa doczytalam teraz o tej wchlanialnosci Twojej:(kurde i co Oni na to wszystko teraz?
Gosik czemu masz problem z kocim grzbietem?:p Zaintrygowalo mnie to bo ja bez problemu zrobie:D mozesz tez lezec tak ze rece podparte na łokciach a pupa wypięta jak do seksu haha wyzej niz brzuch:p
Misianka ja +12/13kg jak Cie to pocieszy wiec gonie Cie:*
Reniuszek co Ty mowisz?za tydzien?o jacieeee!W ktorym tyg jestes?oby sie udalo jeszcze przetrzymac a jak nie to pierwsza bedziesz tulic♡
Apeluje ze tez maila dostalam:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Wczoraj jak zrobiłam na łóżku to miałam mroczki przed oczami o odpuściłam bo się wystraszyłam. Dzisiaj sprobuje z ta pozycja jakby do sexu ale poczekam na mojego aż z pracy wróci tak do asekuracji [emoji85][emoji87]

Ja mam +15 ale najwiecej w połowie mi się przytyło teraz odkąd mam dietę to na plusie 700g.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Basiulka9 ja się wybieram ale nie 1.11 kiedy będą takie tłumy tylko w któryś dzień przed / po w zależności od pogody.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mikado a bierzesz wtedy wit c tez razem z tym zelazem?aaaa doczytalam teraz o tej wchlanialnosci Twojej:(kurde i co Oni na to wszystko teraz?
Gosik czemu masz problem z kocim grzbietem?:p Zaintrygowalo mnie to bo ja bez problemu zrobie:D mozesz tez lezec tak ze rece podparte na łokciach a pupa wypięta jak do seksu haha wyzej niz brzuch:p
Misianka ja +12/13kg jak Cie to pocieszy wiec gonie Cie:*
Reniuszek co Ty mowisz?za tydzien?o jacieeee!W ktorym tyg jestes?oby sie udalo jeszcze przetrzymac a jak nie to pierwsza bedziesz tulic♡
Apeluje ze tez maila dostalam:)
Ja jak na razie widzę co ciąża to coraz więcej przybieram w pierwszej miałam +12 w drugiej +14 a teraz to nie wiem tylko zastanawiam się czy do 70kg dojdę to będzie mój rekord ale ja wiem że szybko to rzucę
 
Do góry