reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@M@gda stoję na tej samej wadze :)
@Mikado93 przetaczanie choć brzmi nie najlepiej może dużo pomóc. czekanie najgorsze.
Nie wiem czy mi dodało post, ale ja chciałabym się wybrać na cmentarz, ale zobaczymy na ile pozwoli szyjka.
Gusła nie gusła, Twój spokój psychiczny najważniejszy choćbyś paradowała z golonką dla taty.
Tak zrobie.

Nie pamietam od kiedy jestes z nami, ale moj tata umarl w sierpniu na raka, mial wyciety zoladek. Bardzo za ta golonka tesknil, a nie mogl. Wiec czy 1szego czy w ten weekend wlasnie taka mu zaniose.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No i przechwaliłam, po obiedzie na KTG Piotrek zrobił protest i był mega ruchliwy, do tego na 20 minut trafiło się aż 5 skurczy, na szczęście w okolicach 70, a nie jak jeszcze nawet wczoraj 99 ale jak się skumulowało z kopniakiem to aż na łóżku się wzdrygnęłam i tą dziewczynę obok wystraszyłam...

Koniec końców wyszło że mam częstsze i mocniejsze skurcze w 35tc (z OM) jakieś 20min po 2 tabletkach nospy niż dziewczyna 2 tyg po terminie z podaną rano oxytocyną. Aż położna się pytała co mały taki niespokojny, jak zobaczyła zapis... Eh, czyli pewnie zastrzyki wrócą do łask bo jeszcze teraz dalej mam obolały brzuch...

Sama nospa na mnie nie działa ale jak mówię o tym to nikt mi nie wierzy i co i raz tabletkę nospy przynoszą.
 
C
No i przechwaliłam, po obiedzie na KTG Piotrek zrobił protest i był mega ruchliwy, do tego na 20 minut trafiło się aż 5 skurczy, na szczęście w okolicach 70, a nie jak jeszcze nawet wczoraj 99 ale jak się skumulowało z kopniakiem to aż na łóżku się wzdrygnęłam i tą dziewczynę obok wystraszyłam...

Koniec końców wyszło że mam częstsze i mocniejsze skurcze w 35tc (z OM) jakieś 20min po 2 tabletkach nospy niż dziewczyna 2 tyg po terminie z podaną rano oxytocyną. Aż położna się pytała co mały taki niespokojny, jak zobaczyła zapis... Eh, czyli pewnie zastrzyki wrócą do łask bo jeszcze teraz dalej mam obolały brzuch...

Sama nospa na mnie nie działa ale jak mówię o tym to nikt mi nie wierzy i co i raz tabletkę nospy przynoszą.
A co oznacza to 99 a 70 bo się nie znam
 
@M@gda w sierpniu jeszcze nie byłam na forum bo czynnie pracowałam. Bardzo Ci współczuję. Ja się dowiedziałam w tym miesiącu o nowotworze w bardzo bliskiej rodzinie. Dramat, ale walczymy.
@Mikado93 może jak będzie lekarz zaznacz mu że dla Ciebie ta nospa jak cukierki i efekt żaden. Pielęgniarki muszą podawać co zalecone, nie mogą same chyba zmienić. Bidulka namęczysz się z tymi skurczami. Ale warto dla tych naszych Malutkich. A Piotruś po obiadku się wiercił bo mu przypasował to co się dziwić ;)
 
Ja tez licze na szybkie rzucanie. U mnie waga wczoraj byla 69.9, ale juz niedlugo przekrocze ta magiczna granice...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dziś na liczniku miałam prawie 64 i się zastanawiam gdzie to się mieści nie powiem bo w biodra i w tyłek mi poszło bo brzuch to nie za bardzo



Ja to mam smaki kg winogrona wsunęłam a zaraz makaron z sosem będę jadła ja to mam smaki ehh
 
Mikado trzymam za Was kciuki! Mam nadzieję ze wyniki szybko się poprawią.
Duzo sił i zdrówka życzę!
U nas ok, ciąża przebiega dobrze więc cieszymy się bardzo.
Powodzenia dla wszystkich, trzymajcie sie dziewczyny. Przed nami jakby nie było ostatnia prosta ;-)
 
Mikado a bierzesz wtedy wit c tez razem z tym zelazem?aaaa doczytalam teraz o tej wchlanialnosci Twojej:(kurde i co Oni na to wszystko teraz?
Gosik czemu masz problem z kocim grzbietem?:p Zaintrygowalo mnie to bo ja bez problemu zrobie:D mozesz tez lezec tak ze rece podparte na łokciach a pupa wypięta jak do seksu haha wyzej niz brzuch:p
Misianka ja +12/13kg jak Cie to pocieszy wiec gonie Cie:*
Reniuszek co Ty mowisz?za tydzien?o jacieeee!W ktorym tyg jestes?oby sie udalo jeszcze przetrzymac a jak nie to pierwsza bedziesz tulic♡
Apeluje ze tez maila dostalam:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Mi koci grzbiet świetnie wychodził jak miałam bóle krzyżowe podczas porodu takiego kociego grzbietu to nawet gimnastyczki mogłyby mi pozazdrościć
 
reklama
C

A co oznacza to 99 a 70 bo się nie znam
Siła skurczu na KTG w skali 0-99, przy czym skurcze są od ok 60 bo te mniejsze wartości łapią się na zwykłych ruchach maleństwa

@daruuunia3 dziękuję, mam taką nadzieję, że mały posiedzi spokojnie jeszcze chwilę. Wam też dalszego spokoju życzę :)
 
Do góry