reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Mikado93 trzymam kciuki i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i jeszcze wytrzymasz w dwupaku [emoji4] [emoji8]

Hej.
Dawno mnie nie było. U mnie właśnie 32tydzien. Szyjka długa ale muszę leżeć bo brzuch często boli.

Po każdy wypadek w ciąży warto sprawdzić na ip. Tu jak dla mnie nie ma wyjątków. Lepiej pojechać jeden raz za dużo niż wcale.

Dziewczyny trzymajcie się jak najdłużej w dwupaku [emoji4]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Ja sie Mamusie dzisiaj czujecie? Ja juz odliczam dni do macierzynskiego, czwartek ostatni dzien ufff... A w piatek usg :) Zapewne jak zwykle Maly bedzie kroczem swiecil, a buzke zasloni raczkami :D
 
Ja sie Mamusie dzisiaj czujecie? Ja juz odliczam dni do macierzynskiego, czwartek ostatni dzien ufff... A w piatek usg :) Zapewne jak zwykle Maly bedzie kroczem swiecil, a buzke zasloni raczkami :D
Łooo to jeszcze uchowałaś się pracując tak długo :D:D Ale dobrze, że już za chwilę idziesz odpocząć :)
A czujemy się różnie, niestety część z nas zaliczyła pobyt w szpitalu, inne mają cukrzycę a jeszcze inne przykrótką szyjkę - ale w ciąży to wszystko norma ;)
A ty jak się czujesz?
 
Nie spie juz jakis czas. Odzwyczailam sie od stadnego spania. Dzis w nocy w malym lozku u rodzicow (a przynajmniej mniejszym niz nasze w domu) mialam meza, 3 koty i jeszcze psa mamy :)

Ale Żywka tez sie cala noc wiercila. Moze sie w koncu przekreca?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, u mnie dziś była w miarę dobra noc, po wyjściach na siku dość szybko zasypiałam.
W przyszłym tygodniu zaczynamy przenosiny do większego pokoju, który będzie nasza sypialnia, więc będzie trochę pracy, a jak przyjdzie wyplata to komodę z przewijakiem dokupimy[emoji2]
Mikado [emoji106][emoji106] trzymam mocno, żebyś szybko wyszła z anemii. Mi w poprzedniej ciazy pomógł sok z granatu pity codziennie, można kupić np w Auchan na rzeczach bio.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
@Maglik macie wybraną komodę? Chcecie ten przewijak na stałe na komodzie tak jak w Ikei czy ściągany jak.np u klupsia?
Mikado powodzenia w walce o podniesienie hemoglobiny. Pamiętaj, że żelazo z roślin jest niehemowe i trochę trudniej się wchłania. Najlepiej czerwone mięso jeść żeby uzupełnić poziom żelaza.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć kochane :) u mnie fachowcy od rana znów buszuja, tym razem elektrycy wieszają lampy i zyrandole. Wreszcie nie będą kable wisieć z sufitow.
@panda88 wow, ale Cię podziwiam za to, że tak długo wytrzymalas w pracy! Czas na odpoczynek, kochana! :)
@Mikado93 trzymaj się w tym szpitalu :*
@M@gda może niedługo do tego stada dołączy mała Zywka :) no i mam nadzieję, że ta dyskoteka brzuchowa w nocy znaczyła właśnie obrót główka w dół :) wiem jak bardzo zależy Ci na sn, tak samo jak mi :)
 
Do góry