reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Hej dziewczyny
Jaka paskudna pogoda za oknem
Ja tez dziś pospałam jak bym mogła to bym cały dzień przespała ale to nie realne zaraz jakieś zakupy idę zrobić obiad i porządki i tu musze chłopaków pogonić bo mi ręce opadają jak ich pokój widzę
Zapomniałam wam napisać że moja mała się obróciła
 
Ja mam takie rytmiczne pulsowanie, akurat po lewej stronie, wydaje mi się że to właśnie jest czkawka[emoji846] w poprzednich ciążach też się zdarzało, a im bliżej rozwiązania tym częściej. Po porodzie z resztą małe też często czkały[emoji2]


ckaiw1d3bdymfe22.png
 
Hejka:)

Ale deszczowa pogoda.Leoś zas katar po pas.. ehh:(
Czkawke czuje jak mala ma a takie rytmiczne pulsowanie tez mam po prawej stronie czasem.Wyglada to jak tetno a czym jest to nie wiem:p

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też pomyślałam o czkawce ale zmyliło mnie że to w jednym miejscu mi juz sie pare razy tak zdarzyło. Dzieki dziewczynki za odpowiedzi.☺ u nas też pogoda paskudna a ja dziś mam dzień ryczenia już 3 razy beczałam a tu nawet połódnia nie ma eh maż dziś bedzie miał ciężko ze mną
 
Dzień dobry
Powiem Wam ze mogłabym siedzieć tylko na basenie tak się dobrze czuje w wodzie, co prawda nie umiem pływać ale chodzę sobie, ćwiczę itp i nic nie boli. A jak tylko wyjdę i zaraz ta noga znowu pobolewa.
Mam nadzieje ze mój tez się obróci, niby dzisiaj tak jakby w poprzek leży. Jeszcze doczytałam ze nie powinni się siedzieć z noga na nogę bo to jeszcze bardziej utrudnia odwrócenie a mnie tak najwygodniej i co chwile się łapie ze chce nogę na nogę położyć Ehh
Miłego dnia [emoji5] i dużo dużo zdrowka


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@zapmarta jestem z łódzkiego, ale przy następnym dziecku chyba będę jeździć na konsultacje to Twojej kliniki. Chciałabym takiego lekarza, który na spokojnie wszystko poprowadzi. Jednak ten komfort psychiczny jest bezcenny
@panda88 a czym się zajmujesz że tak długo ładnie wytrzymałaś w pracy? Moje Maleństwo też zawsze buźkę zasłania. Doktor się z nim ściga;)
@M@gda trzymam kciuki za dobre fikołki Małej, żeby się dobrze ułożyła
Ja też nie rozróżniam czy czkawka czy kopniak czy machanie rączkami...
@basiulka9 też mam płaczliwe nastroje. wystarczy chwila coś nie tak i już szklanki w oczach
Dziś dobre cukry:D leki pobrane, jak prawdziwy emeryt całe garście. Chciałam chociaż w łazience posprzątać ale Mały tak kopał że mamy przecież leżeć bo szyjka, że nie było dyskusji ;)
 
reklama
Do góry