reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Jak rytmiczne i trwa kilka minut to czkawka :) mój już po dwa razy dziennie ma.. najpierw się tym martwiłam ale podobno nie ma czym, taki będzie z niego Pan czkawka ;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ misianka super że córa się obrocila[emoji3] u nas też pogoda deszczowa a tym samym senna☹

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziś na zakupach w biedrze trzy kasy otwarte i kolejki do nich na pól sklepu a ludzie tylko popatrzyli i miałam wrażenie że myśla " o nie ciężarna oby się nie wepchała" a dziś mój mały łobuziak bardzo aktywny wiec koszyk zostawiłam w kolejce i podeszłam do jednej pań z kasy i zapytałam czy obowiązuję w tym sklepie pierwszeństwo odpowiedziała że tak więc ja fruuu po koszyk i na sam początek a ludzie patrzyli na mnie jak bym im dzieci przynajmniej zabiła :p . przed biedronką byłam w małym tesco i tez stoje w kolejce podchodzę do kasjerki i pytam a ona mi że nie i że to już chyba nigdzie nie obowiązuje wrrrrrrr
 
Olka o szok z tym tesco i sama gadka tej baby:/ kultura osobista sie kłania nawet jakby przepisu nie bylo.. mnie najczesciej faceci przepuszczaja:p
Ja czkawke czuje prawie przy cipce bo glowka na dole:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mikado93 jak się dzisiaj czujesz? Brzuch trochę odpuścił?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Eh, dzięki za troskę:) Słabe perspektywy na razie niestety. Hemoglobina mimo starań jeszcze spadła i będą mi przetaczać krew jeszcze dziś jednak. Do tego mały tak w nocy pokopał że poszło w mój chory kręgosłup i dostałam ketonal. Byłam na USG właśnie i szok bo mały w 34t1d ma już ok 3100-3200. Teraz czekam na resztę badań, niby obiad właśnie ale nawet go tknąć nie potrafię bo odrzuca, a wybredna do jedzenia zbytnio nie jestem, zaraz mąż pracę kończy, to mi coś podrzuci może ;)
 
reklama
Do góry