reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Spacerowac warto -dla wywietrzenia i lepszego samopoczucia. Waga sie nie przejmowac bo to i tak bez znaczenia. 15 czy 20 kg to bez roznicy. Martwic sie bedziemy pozniej :-p no i odmawiac sobie teraz? jak juz tyl ko kilka dni zostalo? Eee tam. Wazne zeby mama byla zadowolona. Szczesliwa mama to i szczesliwee dziecko :) pomysl ze potem dziecko bedzie czekalo 3-4 lata zeby zjesc lody. :rolleyes:
 
reklama
Hej, :-) :) ja mam takie głupie pytanie :pbo ja strasznie nie lubie nosic kapci i czy na porodówce i na sali po porodowej trzeba mieć kapcie ? Czy wystarcza grubsze skarpetki ? :rofl: HI HI HI
 
Mi strasznie się to dłuży :p zostało 7 dni jeżeli synek będzie punktualny :D juz z tych nudów sprzątam dom po kilka razy wychodzę na spacery żeby tylko dzień szybciej minął haha :-D
A co do tych skarpetek to dzięki za odpowiedź :biggrin2:;)
 
Dluzy to malo powiedziane. Jak sie umawiam 9 miesiecy temu na 14 grudnia to jak to jest cisza 15?? :rofl: wszyscy sobie wpisali w kalendarz i teraz dzwonia. "juz po? Nie? A kiedy?","jak dzidzia nic nie dzwonisz sir nie chwalisz". Zwariowac mozna. Szczegolnie ze to samo pytanie zadaje brzuchowi -"KIEDY??" :)
 
reklama
Hej dziewczyny,wydaje mi się,że z tymi skarpetkami to chyba nie tak łatwo. Gdzieś czytałam,że ze względów bezpieczeństwa trzeba mieć klapki-żeby się nie poślizgnąć
 
Do góry