reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2017

tatusiekk

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jest z nami.. Kacper jest z nami! 3,2kg. Musiała być zrobiona cesarka. NIGDY WIĘCEJ NIE WYBIORE SZPITALA NA POLNEJ!! NIGDY NIGDY NIGDY! Choćbym miał swoje życie oddać więcej tam moja kobieta w ciąży nie trafi!

Zdrowy, piękny i taki kochany! To jest cud! Nie da się tego opisać.

reklama

M@gda

Moderatorka
Rozwiązania
1
Jest z nami.. Kacper jest z nami! 3,2kg. Musiała być zrobiona cesarka. NIGDY WIĘCEJ NIE WYBIORE SZPITALA NA POLNEJ!! NIGDY NIGDY NIGDY! Choćbym miał swoje życie oddać więcej tam moja kobieta w ciąży nie trafi!

Zdrowy, piękny i taki kochany! To jest cud! Nie da się tego opisać.
Gratulacje!!! Musisz byc bardzo dumny z zony. Dala rade!! Teraz musisz ja wesprzec bo przeszla porod 2w1.'dlugo rodzila naturalnie a ostatecznie ja pocieli wiec jest podwojnie wymeczona.

Zdrowia dla was, szczegolnie dla synka :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

tatusiekk

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Opisze Wam scenerię.. Poród który miał być łatwy i przyjemny. Szyjka miękka i rozwarta.. Bóle.. Kilku godzinne skurcze podchodzące pod 180, skurcze parte!! Wody z krwią lejące się z pochwy. Kilkukrotne badanie gastroskopi przez pochwe bo żadnemu lekarzowi nie wychodziło i tylko ten z długim stażem zdziałał "cuda". Płacz, skurcze tłumione gazem rozweselającym, tłumione środkami dożylnymi, godzinny prysznic w gorącej wodzie by pomóc... mimo skurczy mocnych powodujących aż kładzenie się z bólu z pozycji pionowej brak interwencji, mimo że wszędzie widziałem narzędzia metalowe i krew, skrzep wody itp itd.. ludzie nie da się tego opisać !!!! wyglądalo to tak jakby moja kobieta miała przeprowadzone egzorcyzmy!! moja kobieta błagała o ulgę. Usłyszała, że jak dostanie przeciwbólową to urodzi za 2 dni. Kur.. tego się nie da opisać.. Mówie, czy nie można cesarki bo ona się męczy. Mimo partych skurczy mały nie chciał wyjść a rozwarcie 10cm. Ja nad łóżkiem naćpanej kobiety mówie, że wszystko jest ok i że zaraz rodzi wiedząć że to nie prawda. "cesarka tutaj nie jest potrzebna" a po 2 godzinach i tak ją zrobili!!! nie wybacze im tego bólu który zniosła moja kobieta.. syn jest zdrowy i śliczny. Ale to co widziałem.. Wierzcie mi horror. Wolałbym zdechnąć niż przeżyć to raz jeszcze. Kobieta nie chce nigdy więcej rodzić naturalnie. Ona błagała, płakała, prawie mdlała i jej wzrok mnie zwyczajnie łamał... nigdy więcej POLNEJ W POZNANIU!

tatusiekk

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mały jest tak kochany i grzeczniutki, że określe go chyba mianem cudu świata. Grzecznie je, tuli się i zasypia. Czasem popłacze, ale pogładzi się po policzku i zasypia. Coś pięknego!!! Jak u Was z ciążami przenoszonymi. Coś ruszyło?

M@gda

Moderatorka
Rozwiązania
1
Mały jest tak kochany i grzeczniutki, że określe go chyba mianem cudu świata. Grzecznie je, tuli się i zasypia. Czasem popłacze, ale pogładzi się po policzku i zasypia. Coś pięknego!!! Jak u Was z ciążami przenoszonymi. Coś ruszyło?
Dla kazdego rodzica dziecko kwst cudem.swiata ;) Ja tak o swoim mysle.
A co do przenoszonych to nie wiem, ja rodzilam sporo przed terminem :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Sprzedam/ kupię grudniowe mamy 2017 Dzieci urodzone w grudniu 2017 9
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 11
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 13679
P Grudniowe mamy 2019 Grudniowe mamy 2019 6569
nestu Grudniowe mamy 2019! Listopadowe mamy 2019 1
Mélodie Grudniowe mamy 2018 Przyszłe mamy 2
Tutti_frutti_by-Iga Grudniowe mamy 2018 Grudniowe mamy 2018 19338
A Wózki - przegląd dotychczas używanych przez Grudniowe Mamy Dzieci urodzone w grudniu 2016 509
Lenelein Nowe mamy i maluszki grudniowe 2015 Dzieci urodzone w grudniu 2015 3
agnesis Grudniowe mamy 2016 Dzieci urodzone w grudniu 2016 31950
A Grudniowe Mamy 2015 - lista (bez komentarzy) Dzieci urodzone w grudniu 2015 0
A .::: Mamy grudniowe 2015 :::. Dzieci urodzone w grudniu 2015 8002
Vivienne Grudniowe mamy chustują :) Dzieci urodzone w grudniu 2012 119
C Grudniowe mamy sie odżywiają- czyli wszystko o dietach i naszych w nich postępach Dzieci urodzone w grudniu 2012 11
Wiolcia_6 Zadbane grudniowe mamy :) Archiwum mam grudniowych'10 789
dotaZ GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny! Grudniowe mamy 2010 34456
aniaslu Grudniowe mamusie 2019 prywatnie Grudniowe mamusie 2019 52332
majka23x Grudniowe maluszki! <3 Dzieci urodzone w grudniu 2016 28
kreatorka Rozpakowane grudniowe mamusie 2015 (lista bez komentarzy) Dzieci urodzone w grudniu 2015 2
Jagoda23 Grudniowe mamusie LISTA BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w grudniu 2014 3
koriander ...::Mamusie grudniowe 2013::.. :) Dzieci urodzone w grudniu 2013 7257
T Staraczki grudniowe 2012 Staramy się 9433
motylek80 Mamuski grudniowe Dzieci urodzone w grudniu 2012 17317
stefanka Grudniowe mamusie 2008 Dzieci urodzone w grudniu 2008 66033
Marthusia mamusie grudniowe:) Dzieci urodzone w grudniu 2006 39076
Mikstura Lutowe mamy 2021 Przyszłe mamy 52
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
B MAMY Z ŁODZI I OKOLIC Mamy z różnych miejscowości 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 10
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 1
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 10908
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuję porady 88
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
K Młode mamy Potrzebuję porady 5
Crazy Girl Insta Mamy Majowe mamusie 2020 4
olaaa7 Październikowe mamy 2020 Październikowe mamy 2020 13173
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Aniołków 44
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAKÓW Potrzebuję porady 0
K Rozkręcanie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuję porady 46
Preggers Wrześniowe mamy 2020 Wrześniowe mamy 2020 6898
M Mamy leżące z niewydolnością szyjki. Ciąża, poród, połóg 6