reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Moj maz twierdzi (pracuje w hr w duzej firmie), ze co prawda urlop macierzynski moze ci nie.przyslugiwac ale zasilek macierzynski juz tak. Ale zaznacza ze w jego firmie taki choć nie ma wiec musisz potwierdzic z kims bieglejszym w tego typu umowach.

Dodal cos jeszcze ze musialabys miec oplacane skladki chorobowe, ktore przy takie umowie powinnas indywidualnie oplacac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję, że zapytałaś męża. Mam składki chorobowe opłacane.
 
reklama
kochane, ja nadal nie mam okresu i nie czuje się tak jakbym miała go dostać , powinien byc w poniedziałek a jest środa i nadal cisza, robiłam test dziś rano i jest tylko jedna kreska :( mimo to mam dziwne objawy, mam wrażliwe sutki, mnostwo białęgo śluzu, jestem bardzo senna , już nie wiem co mam myśleć , miałą któraś z was tak , że po terminie spodziewanej miesiaczki test był negatywny a jednak była ciąza?
Sikańce to tylko sikańce. Na Twoim miejscu poszłabym na bete. Wysylam ciążowe fluidy[emoji8]
 
@Paulina1645 wytrzymasz do piątku [emoji6] ani się obejrzysz a będziesz się znowu kłuć [emoji6]wyniki będziesz miała od razu tego samego dnia?

@Ankuś to trzymam kciuki by rozmowa gładko poszła. I nie stresuj się, pamiętaj, że Twoje dziecko tez odczuwa ten stres.

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Paulina1645 wytrzymasz do piątku [emoji6] ani się obejrzysz a będziesz się znowu kłuć [emoji6]wyniki będziesz miała od razu tego samego dnia?

@Ankuś to trzymam kciuki by rozmowa gładko poszła. I nie stresuj się, pamiętaj, że Twoje dziecko tez odczuwa ten stres.

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
wyniki będą tego samego dnia po 14
 
Paulina juz dawno bylabym na becie;)A jakie testy robilas?jaka czulosc?

Ankuś trzymam kciuki za rozmowe:)Nie stresuj sie i sie nie daj:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kilka miesięcy temu, gdy spóźniał mi się okres, a wynik testu był nadal negatywny, poszłam na betę. Wynik poniżej 1,2. Więc była jasność. @ przyszła 2 dni później, 4 dni po terminie.

Ale za to tym razem, gdy byłam w ciąży (wtedy tego nie wiedząc) zrobiłam 4 testy. Wszystkie płytkowe o mniejszej czułości wyszły pozytywne, natomiast 2 bardzo czułe! wyszły negatywne. A tak jak pisałam już kolejnego dnia na becie było 44,4. Także jestem tym bardzo zaskoczona, bo w końcu to te bardziej czułe powinny wykryć hcg szybciej. Te płytkowe pokazały ciążę sto na sto
 
Do góry