reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Katie gratulacje:*niech sie tam pieknie wypelnia:)

Eklerka albo wyblagaj w aptece albo kup luteine bez refudacji tylko to wtedy jakies 50 zl

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też zawsze lubiłam czekoladę i słodkie, a teraz wolę na słono zdecydowanie. O, nawet pisząc to już nabieram chęci na szamkę wieczorną :laugh2: I jak nie przepadam za zupami tak teraz mam na nie chęć :rolleyes:

Zupki dobre są. Mniam mniam. Już przed wyjazdem na święta nie będę zup gotować, bo jak zwykle przesadzam z ilością. Wczoraj dokończyliśmy botwinkową, którą w niedziele zrobiłam. Po kiego diabla ja wielki gar zupy gotuję jak nas dwoje tylko jest (teraz już min 3).

Ale wiecie jaka ta botwinkowa dobra była.... mmmm.... z buraczkami.... z botwinką.... z ziemniaczkami.... z jajeczkiem na twardo.... i do tego smietanka.... przez 3 żywiłam się tylko tym.

A na święta barszczyk biały... mmmm.... już mi ślinka cieknie... a ja uwielbiam barszczyk biały z jajeczkiem, chrzanem i ćwikłą.....
 
Ja też codziennie hamburgery i pizza dzisiaj miałam ochotę na placki ziemniaczane ze śmietana i cukrem, a nigdy nie chciałam tego jeść teraz mam ochotę na naleśniki właśnie ale z dżemem bitą śmietana i polewą czekoladowe.
Ja sama dżemy robię, i bardzo je lubię. A dziś były za... słodkie. A ja daję mniej cukru niż w przepisach.
 
1492022824-aaaaaa.jpeg
. Byłam dziś u ginekologa, tak jak pisałam jest to wczesna ciąża, jak na ten etap powiedział ze wszystko jest Ok. Na następna wizytę mam za 2 tygodnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczny kropek :) Gratki!!!
 
Wkurzają mnie tacy lekarze, którzy z góry stawiają na kimś kropkę, co komu szkodzi przepisać opakowanie luteiny? Ja zaczęłam brać sama, bo zostało mi z poprzedniej ciąży. Na tym etapie na prawdę wszystko jeszcze może się zdarzyć, a nastawianie nas negatywnie nie prowadzi do niczego dobrego!
 
O 11.45 ale u Mnie zawsze jest opóźnienie. Ten ginekolog ma bardzo dobrą opinię i zawsze jest pełno kobiet.
No ta moja też jest dobra, ale w tej przychodni w miarę trzymają godzin. Mam nadzieję, że wejdę punktualnie, bo będę wariować przed tym gabinetem. Idziesz sama czy z kimś? Ja ide z mężem. Specjalnie wziął wolne w pracy. Sama bym chyba tam nie dotarła. Mąż jest dobrej myśli i cieszy się na jutrzejsze badanie. Dziwni Ci faceci.
 
Dziękuje Dziewczynki [emoji7][emoji4] już się nie mogę doczekać kolejnej wizyty [emoji4]zdrówka dla Was wszystkich! Dobrej nocki! Ja dziś padam.... [emoji42]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
No ta moja też jest dobra, ale w tej przychodni w miarę trzymają godzin. Mam nadzieję, że wejdę punktualnie, bo będę wariować przed tym gabinetem. Idziesz sama czy z kimś? Ja ide z mężem. Specjalnie wziął wolne w pracy. Sama bym chyba tam nie dotarła. Mąż jest dobrej myśli i cieszy się na jutrzejsze badanie. Dziwni Ci faceci.
Ja niestety idę sama[emoji52]Mój mąż nie dostał wolnego bo u nas piątek jest wolny(mieszkam w Niemczech) i szef się nie zgodził[emoji52][emoji52][emoji52]Mój mąż też jest pozytywnie nastawiony. On jako pierwszy się zorientował, że coś jest na rzeczy. Po tym jak nie wyszło mi ciasto które nie jednokrotnie już robiłam
 
Do góry