reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Doczytalam was po calym dniu ciesze sie z dzisiejszych pozytywnych informacji.
Co do porodu ja corcie rodzilam 25 godzin porod wspominam tragicznie przez 3 lata twierdzilam ze nigdy wiecej nie urodze. Mialam bole krzyzowe na ktg nic nie wychodzilo a ja sie zwijalam kazali lezec na patologi i czekac. Na porodowce wszyscy mieli wszystko gdzies i to ieszcze jestem w stanie zrozumiec ale juz dogadujacego lekarza ktory przychodzil co godzine z tekstem " jak ci tak bedzie szlo to jeszcze z 15 godzin bedziesz rodzic" juz tego nie rozumialam bo . Po meza twierdzili zeby jeszcze nie dzwonic bo do konca to jeszcze daleko. W koncu zaszylam sie lazience i tam siedzialam pol nocy nagle wpadla polozna ktora zaczela mnie ciagnac na sale warczac na mnie zebym szybko szla na sale bo urodze na posadzce. Mala urodzila sie z wielkim krwiakiem na glowce ale na szczescie wchlonol sie po 6 miesiacach.
 
Byłam w szpitalu dzisiaj ( nie dawno wróciłam ) zaczęłam plamić na czerwono . Z dzidziusiem wszystko dobrze .Powód krwawienia jest taki ,że niby teraz wypada termin mojej miesiączki i tak się zdarza . Zostałam zbadana na wszystkie strony świata :p Mam leżeć ,brać leki i się nie martwić
 
Byłam w szpitalu dzisiaj ( nie dawno wróciłam ) zaczęłam plamić na czerwono . Z dzidziusiem wszystko dobrze .Powód krwawienia jest taki ,że niby teraz wypada termin mojej miesiączki i tak się zdarza . Zostałam zbadana na wszystkie strony świata [emoji14] Mam leżeć ,brać leki i się nie martwić
Super, że wszystko dobrze się skończyło.
A czytałam, że rozwinął się temat cesarki i tak jak oczywiście każda może zdecydować jak urodzi tak myślę, że nie można mówić że cesarka jest lepsza. Z cesarką jak z antybiotykami - wspaniale że jest i może życie uratować, ale nadużywana szkodzi. Poród naturalny jest zdrowszy dla dziecka i dla matki. Inna sprawa, że lekarze popełniają błędy i nie zawsze zareagują jak i kiedy trzeba - ale uwierzcie przy cesarkach równie dużo można szkody narobić, a znam wiele takich historii z życia bo moja bliska koleżanka jest położną. Chyba najważniejsze w tym wszystkim to znaleźć lekarza na którego można liczyć i zaufać, że dobrze poprowadzi ciąże i nasz poród :)
 
Ja jestem zdecydowana już na cc. Mój 1 poród był tragiczny ... popękałam w środku na zewnątrz plus nacięcie ,poród mega ciężki córka była przyduszona plus kilka krwiaków na główce i całe ciałko w siniakach ... Kobiety po cc szybciej doszły do siebie niż ja .. wiadomo kazdy poród jest inny ale mój był trauma ... to co napisałam to tylko skrót tego wszystkiego .Długo nie chciałam drugiego dziecka przez to co przeżyłam i ja i córka ... :(
 
Ja jestem zdecydowana już na cc. Mój 1 poród był tragiczny ... popękałam w środku na zewnątrz plus nacięcie ,poród mega ciężki córka była przyduszona plus kilka krwiaków na główce i całe ciałko w siniakach ... Kobiety po cc szybciej doszły do siebie niż ja .. wiadomo kazdy poród jest inny ale mój był trauma ... to co napisałam to tylko skrót tego wszystkiego .Długo nie chciałam drugiego dziecka przez to co przeżyłam i ja i córka ... :(
Myślę, że taki poród i blizny które masz wewnatrz już są wskazaniem do cesarki. Jak najbardziej rozumiem twoje podejście! Ale znam też osoby, które wychodzą z założenia że cesarka jest lepsza i przyjemniejsza, a to nie jest prawda. To operacja i to inwazyjna i trzeba o tym pamiętać.
 
Hej. Ja miałam świetny pierwszy poród. Nie nacinali mnie ani nie popekalam. Dobrze wspominam. Mały miał 3080 i 51 cm. Pora zbierać się do pracy. Przespałam 10 godzin a dalej chce mi się spać. Porażka

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja syna urodzilam przez CC bo byl duzy a ja mam wąskie biodra i rozstaw tam i na szczescie z gory Ordynator powiedzial ze nie dam rady naturalnie.CC nie wspominam za dobrze.. Bol blizny palący od wewnatrz..jeszcze ta obkurczajaca sie macica.Dziecko urodzilam na noc i od 6 rano byl juz na zawsze ze mna.Kazde wstawanie do Niego na kazde jęknięcie to byla udręka.Plakalam praktycznie codziennie.. Po tygodniu w domu dopiero sie w pelni wyprostowalam przy chodzeniu.Blizna odrętwiala przez pol roku..
Inne babeczki co rodzily naturalnie na 2 dzien smigaly po korytarzu..pod prysznic..rozesmiane a ja jak stara babcia przykuta do lozka..jedynie rundka do parapetu i z powrotem..
Teraz tez CC zapewne mnie czeka:(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :)
Widzę, że tu rozbujała się dyskusja o porodach. Ja nie będę miała wyboru..będzie CC i to jeszcze w pelnej narkozie także uroczo :/ powód jest taki, że miałam operacje bardzo poważną na kręgosłup i teraz mam przez całą jego długość platynowe pręty, więc to jest wskazanie a z tą pełną narkozą dlatego, że u mnie nikt nie podejmi się znieczulenia w kręgosłup. I tak to :) także zazdroszczę Wam możliwości wyboru ;)
 
Do góry