reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny moze ktoras miala podobnie kiedys... mieszkam w UK wiec nie moge isc do ginekologa zeby mnie zbadal i powiedzial czy wszystko gra bo oni tu do 12go tyg ciazy nawet nie robia usg ani zadnych badan poza testem ciazowym z moczu...
boli mnie podbrzusze (bol raczej przyblizony do menstruacyjnego) i mialam plamienie wczoraj wieczorem ale takie raczej kremowo-bezowe. Teraz nie wiem czy mnie naparza szyjkani plamienie mam od nadzerki, czy cos nie tak z ciaza.... niby co ma byc to bedzie, ale moze ktoras potrafi mnie podniesc na duchu..... jak leze to nie odczuwwm bolu... hm...
Ja plamienia nie mialam ale mialam dokladnie takie bole jak na @ jak cos robilam to bolalo jak odpoczywalam to przechodzilo teraz tez mam czasami takie bole ale rzadko. Tamte bole byly w okresie kiedy miala pojawic sie miesiaczka i byly caly dzien. A ktory tydzien u Ciebie ?
 
reklama
Dziewczyny moze ktoras miala podobnie kiedys... mieszkam w UK wiec nie moge isc do ginekologa zeby mnie zbadal i powiedzial czy wszystko gra bo oni tu do 12go tyg ciazy nawet nie robia usg ani zadnych badan poza testem ciazowym z moczu...
boli mnie podbrzusze (bol raczej przyblizony do menstruacyjnego) i mialam plamienie wczoraj wieczorem ale takie raczej kremowo-bezowe. Teraz nie wiem czy mnie naparza szyjkani plamienie mam od nadzerki, czy cos nie tak z ciaza.... niby co ma byc to bedzie, ale moze ktoras potrafi mnie podniesc na duchu..... jak leze to nie odczuwwm bolu... hm...
Ja w uk mieszkalam i jak miałam jakiś problem albo czułam jakiś nie pokój to jechałam do polskiego gin w Luton jest NAPEWNO bo tam mieszkalam. Nie wiem gdzie mieszkasz. Ale zobacz na necie, gdzie w pobliżu jest.
Jak okazało się że mam zagrożona ciążę poleciałam do Polski, mam teraz piękna zdrowa córcie.

...........:::::::6tydz i 5dni:::::::::..........
 
Co do grudnia to tak trochę smutno ze nasze dzieci będą "ostatnie" ja pamiętam w klasie czekało się na urodziny, kto jest straszy już o ten rok, kto miał pierwszy dowód, kto zrobił pierwszy prawo jazdy , kupił pierwszy alkohol z dowodem. ja jestem z 5 lutego i zawsze każdy o jak ci dobrze masz już to za sobą i chwalilam się że mam już dowód. Hehehe.
A co do wieku przedszkolnego i od 1-3 klasa widać różnice wiekowa u dzieci bo to jednak rok w porównaniu do dziecka które jest ze stycznia. U syna w klasie jest chłopczyk z ostatniego grudnia i widać że jest mniejszy i ciężej mu wszytko załapać. Ale to chyba zależy też od dziecka. No nie wiem już sama

Ale nasze dzieciaczki też w końcu się doczekają ;)

...........:::::::6tydz i 5dni:::::::::..........
 
dziewczyny to dopiero 5tydz+2 wiec nie chce panikowac bo moze teraz powinnam miec menstruacje (nieregularne cykle)
mieszkam na takim wygwizdowie ze najblizszy Polski lekarz jest 3h drogi samochodem w jedna strone... jak mi nie przejdzie to bede kombinowac. Prywatnie bylam w poprzedniej ciazy i mi nie pomogli. Jedynie moga zrobic usg(za wczesnie na bicie serduszka) ale nawet jesli cos jest nie tak to nic nie zrobia. Duphaston w UK wycofano juz daaawno temu.... na 7tc mam jechac do Londynu (to wlasnie te 3h samochodem w jedna strone) wiec jesli do tej pory nic sie nie wydarzy , a mam nadzieje, ze nie , odwiedze tam Polskiego lekarza.
 
Jak śnieżynki z nieba, posypią nam się dzieci.
Czekamy na pierwszy śnieg, a z nim nasze maleństwa.

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz Grudniowe mamy 2017

2017-04-24 Fasolka Wizyta serduszkowa ❤❤
2017-04-25 Karolcia90 wizyta u ginekologa
2017-04-26 Karolcia1992 Wizyta kontrolna u ginekologa
2017-04-26 M@gda Wizyta serduszkowa ❤❤
2017-04-26 gieer wizyta serduszkowa
2017-04-27 maggie91 wizyta serduszkowa :)
2017-04-27 daruuunia3 wizyta u ginekologa
2017-04-28 Angella210 wizyta u gin
2017-04-28 Mikado93 Wizyta u mojego gin (zakładanie karty ciąży)
2017-04-28 DigitalGirl Wizyta kontrolna u ginekologa
2017-04-28 Millo wizyta kontr/zakł.karty
2017-05-02 Mandy33 Wizyta serduszkowa ❤❤
2017-05-04 misianka wizyta serduszkowa
2017-05-04 eklerkaa 3 usg, wizyta serduszka<3 /karta ciąży 15:30
2017-04-24 pieszczoszka1988 wizyta/usg/karta ciazy
2017-05-06 maja1987 wizyta serduszkowa ❤/ karta ciąży
2017-05-08 Oska303 Wizyta i usg kontrolne
2017-05-09 CarlaR wizyta/ 10 tydz <3
2017-05-09 gieer wizyta kontrolna
2017-05-10 Izabela90 wizyta (USG i karta ciąży)
2017-05-23 MagMag Badanie genetyczne 3D /w 12t ciąży
2017-05-24 Karolcia1992 Badanie genetyczne 3D /w 12t ciąży
2017-05-25 Mikini26 Badanie genetyczne

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz
 
Dziewczyny moze ktoras miala podobnie kiedys... mieszkam w UK wiec nie moge isc do ginekologa zeby mnie zbadal i powiedzial czy wszystko gra bo oni tu do 12go tyg ciazy nawet nie robia usg ani zadnych badan poza testem ciazowym z moczu...
boli mnie podbrzusze (bol raczej przyblizony do menstruacyjnego) i mialam plamienie wczoraj wieczorem ale takie raczej kremowo-bezowe. Teraz nie wiem czy mnie naparza szyjkani plamienie mam od nadzerki, czy cos nie tak z ciaza.... niby co ma byc to bedzie, ale moze ktoras potrafi mnie podniesc na duchu..... jak leze to nie odczuwwm bolu... hm...
Więc co czujesz, bo ciążę z naszym Aniołkiem przechodziłam w Anglii. Jeśli masz luteine lub duphaston to sobie zaaplikuj. Ja na Ebay kupowałam suszony nagietek i piłam napar z niego, pomaga on utrzymać wczesną ciążę. Jeśli plamienia nie będą ustawiać męcz swoją położna i GP. Ja tak robiłam i po tygodniu miałam wybłagane usg. Trzymaj się tam i przede wszystkim dużo leż.
 
Co do grudnia to tak trochę smutno ze nasze dzieci będą "ostatnie" ja pamiętam w klasie czekało się na urodziny, kto jest straszy już o ten rok, kto miał pierwszy dowód, kto zrobił pierwszy prawo jazdy , kupił pierwszy alkohol z dowodem. ja jestem z 5 lutego i zawsze każdy o jak ci dobrze masz już to za sobą i chwalilam się że mam już dowód. Hehehe.
A co do wieku przedszkolnego i od 1-3 klasa widać różnice wiekowa u dzieci bo to jednak rok w porównaniu do dziecka które jest ze stycznia. U syna w klasie jest chłopczyk z ostatniego grudnia i widać że jest mniejszy i ciężej mu wszytko załapać. Ale to chyba zależy też od dziecka. No nie wiem już sama

Ale nasze dzieciaczki też w końcu się doczekają ;)

...........:::::::6tydz i 5dni:::::::::..........

Ja jestem 8 luty :D:D Wodniczki są super.
 
Chcaczabardzo moze niech ktos z pl wysle Ci dupfaston lub luteine? Takie bole okresowe sa normalne moga sie pojawic w dniu spodziewanej @ lub byc spowodowane powiekszajaca sie macica.

Jejku dziewczyny jak ja wam zazdroszcze tej pewnosci ze ciaza sie dobrze rozwija. Ja wcxoraj nie wytrzymalam pojechalam na ip sprawdzic czy jest tam cialko czy dalej pusto. No niby widziala ladne cialko i pojawiajacy sie zarodek ale nie wiem cxy wierze do konca. Jutro ide na nfz zeby dal mi skierowanie na bete i progesteron oby nie chvial robic usg bo nie chce tak czesto tam zagladac. Najwyzej pwoeim ze bylam na ip i mam takie zalecenia ;-p

@eklerka do.kogo chodzisz?!
 
Dziewczyny moze ktoras miala podobnie kiedys... mieszkam w UK wiec nie moge isc do ginekologa zeby mnie zbadal i powiedzial czy wszystko gra bo oni tu do 12go tyg ciazy nawet nie robia usg ani zadnych badan poza testem ciazowym z moczu...
boli mnie podbrzusze (bol raczej przyblizony do menstruacyjnego) i mialam plamienie wczoraj wieczorem ale takie raczej kremowo-bezowe. Teraz nie wiem czy mnie naparza szyjkani plamienie mam od nadzerki, czy cos nie tak z ciaza.... niby co ma byc to bedzie, ale moze ktoras potrafi mnie podniesc na duchu..... jak leze to nie odczuwwm bolu... hm...
Kochana mam podobny ból szczególnie w godzinach wieczornych. Co do delikatnych plamien to czasami się zdarza w dniach wcześniejszych miesiączek. Czekaj spokojnie na usg i ciesz się chwilą [emoji3] będzie dobrze [emoji106]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Mamusie:) ja już dzisiaj w pracy na szczęście na 5 h :)

Dzisiaj rano siedziałam 15 min na kibel ku wijac się z bólu i wymiotujac bo taki skurcz mnie złapał tak jakby w lewym jajniku. Nie wiem co to było bo po 15 min minęło i do teraz nie wróciło. Ale bałam się bardzo bo myślałam że jajnik mi pęka czy coś w tym stylu :/

Gratuluję bliźniaków! Oby u mnie jutro nie było niespodzianki [emoji38]

 img]
 
Do góry