reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Zauważylyscie że dużo dziewczyn mamy powyżej 10. 12 termin, a potem to sporadycznie raczej takie starsze ciążę mamy narazie ;) z końcówki miesiąca mało mamy terminów.
@Magda dawaj te koleżanki ;)

...........:::::::7tydz i 0dni:::::::::..........
 
Zobaczymy, może niedługo napiszę wam
"Mam tę moc, mam tę moc"...
żebym ze szczęścia nie skasowała całego forum hahaha :D
Hahaha jak słyszę tą piosenkę to przypomina mi się to.
mam-te-moc-mam-te-moc-zjem-to-wszys.jpg
 

Załączniki

  • mam-te-moc-mam-te-moc-zjem-to-wszys.jpg
    mam-te-moc-mam-te-moc-zjem-to-wszys.jpg
    57,9 KB · Wyświetleń: 285
@Millo @M@gda wrzuciłam fotkę w wątek wizytowy i padłam spać [emoji6]. A że internet płata mi ostatnio figle to nawet już nie wchodziłam na wątek [emoji6].
@Angella210 dzięki za przekazanie dziewczynom informacji by się nie martwiły [emoji6].
Po wizycie super wrażenie [emoji6] doktor wydaje się konkretny i przypadł mi do gustu [emoji6] nawet sobie pożartowaliśmy [emoji6]. mam nadzieję, że takie się utrzyma do końca [emoji6]

W zeszłym roku na Komunię daliśmy 500 zł. Ja chciałam się zatrzymać na 300, bo przecież to dziecko, a nie są to wcale małe sumy, ale "wszyscy dawali więcej". W końcu wyszło na to, że dziecko na Komunię zebrało więcej kasy niż my na weselu [emoji23]. A mieliśmy jakieś 20 gości więcej [emoji6].
W tym roku mam Komunię chrześnicy, kupiłam złoty łańcuszek z krzyżykiem. Jako, że termin zgrywa się z urodzinami to dorzucę jakąś planszówkę [emoji6]. Na szczęście "w tej części rodziny" nikt nie uważa, że prezenty muszą być takie drogie. A nawet rodzice dziecka powiedzieli, że nie wyobrażają sobie, żeby prezenty osiągnęły taki zawrotny poziom, a nawet byłoby to nie na miejscu. Prezent ma być tylko dodatkiem [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdroszcze wam tego spania i mdlosci. Ja zadnych oznak ciazy nie mam i juz mam stracha.Jakby nie beta tak wysoka to myslalabym ze calkiem spadla. Kto jeszcze czeka na wizyte zobaczyc czy serduszko pika?

Podciagajac jeszcze temat komunii to fakt ze jakbym byla gosciem "zwyklym" to dalabym 200-300zl max ale ze bylam chrzestna to musialam sie szarpnac, zwlaszcza ze mloda nie dostaje wogole z zadnych okazji prezentow.
 
Jak śnieżynki z nieba, posypią nam się dzieci.
Czekamy na pierwszy śnieg, a z nim nasze maleństwa.

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz Grudniowe mamy 2017

2017-04-26 Karolcia1992 Wizyta kontrolna u ginekologa
2017-04-26 M@gda Wizyta serduszkowa ❤❤
2017-04-26 gieer Wizyta serduszkowa ❤❤

2017-04-27 maggie91 wizyta serduszkowa :)
2017-04-27 daruuunia3 wizyta u ginekologa
2017-04-28 Angella210 wizyta u gin
2017-04-28 Mikado93 Wizyta u mojego gin (zakładanie karty ciąży)
2017-04-28 DigitalGirl Wizyta kontrolna u ginekologa
2017-04-28 Millo wizyta kontr/zakł.karty
2017-05-02 Mandy33 Wizyta serduszkowa ❤❤
2017-05-04 misianka wizyta serduszkowa
2017-05-04 eklerkaa 3 usg, wizyta serduszka<3 /karta ciąży 15:30
2017-04-24 pieszczoszka1988 wizyta/usg/karta ciazy
2017-05-02 Ankuś wizyta usg kontrolna
2017-05-06 maja1987 wizyta serduszkowa ❤/ karta ciąży
2017-05-08 Oska303 Wizyta i usg kontrolne
2017-05-09 CarlaR wizyta/ 10 tydz <3
2017-05-09 gieer wizyta kontrolna
2017-05-10 Izabela90 wizyta (USG i karta ciąży)
2017-05-15 Marti88 Badanie genetyczne
2017-05-23 MagMag Badanie genetyczne 3D /w 12t ciąży
2017-05-24 Karolcia1992 Badanie genetyczne 3D /w 12t ciąży
2017-05-25 Mikini26 Badanie genetyczne

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz
 
reklama
Zazdroszcze wam tego spania i mdlosci. Ja zadnych oznak ciazy nie mam i juz mam stracha.Jakby nie beta tak wysoka to myslalabym ze calkiem spadla. Kto jeszcze czeka na wizyte zobaczyc czy serduszko pika?

wszystko bedzie dobrze ja w poprzedniej cizy czulam sie swietnie zero ciazowych przypadlosci na poczatku dopiero kolo 8-9 tyg zaczely mi sie smaki na rozne zeczy i super sie czulam do konca. Ja serduszka tez nie widzialam jeszcze w czwartek ide na wizyte

A w temacie komuni tez mam 3 maja komunie chrzesniaka daje 500 zl tyle mam i wiecej nie wyskrobie. Wiem jednak ze wszyscy daja wiecej. W pazdzierniku bylam na weselu akurat bylam pod kreska wiec dalam 200 zl bo nie wloze kasy wiecej zeby sie pokazac a pozniej bede kombinowac do 1.


Nie przejmuj sie ja w pierwszej tez nie mialam kolo 8 tyg pojawoly mi sie dopiero smaki na rozne rzeczy i czulam sie swietnie cala ciaze. Ja serduszka tez nie widzialam jeszcze bo wczesnie w czwartek dopiero wizyta.

Co do komuni ia daje 500 dla chrzesniaka wiecej nie mam uwazam ze wystarczajaco ale wiem ze inni daja wiecej.
 
Do góry