reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Mnie tez dzis mecza bole glowy ale to chyba wina tej pogody i redukcji kofeiny przed ciaza pilam duzo kakawy a teraz racze sie jedna :///
Kciuki za dzisiejsze wizytujace
 
Ja juz po:)To mo szczesliwy dzien:)Jako ze w medicover mam pakiet ciazy to zamiast w kolejce byc 21 to musialam odczekac 3 osoby i wchodzilam:)Normalnie tak sie ucieszylam bo czekania mialam bym ponad godzine a tam cieplo..duzo ludzi..ja z synem..na czczo.Takie jestem juz w domku happy happy!
Trzymam kciuki za wizyty:**
Iwilleatyou ja sobie wkrecilam ze Ty jestes nauczycielka a nie uczniem buhahaha:p
Ankus ja mleko w sumie pije i jem ostatnio duzo lodow!Pomagaja mi na mdlosci!:)
Ale wiecej wapnia jest w zoltym serze niz w mleku;)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Karolcia1992 @M@gda @gie_er udanych wizyt [emoji6]!

@iwilleatyou za to chodzenie do szkoły z takimi mdłościami podziwiam [emoji6]! Często musisz wychodzić czy dajesz radę wysiedzieć?

@maja1987 faceci chyba już tak mają [emoji6]. Mój mąż też najlepiej by wszystkim dookoła powiedział [emoji6]. Połowa współpracowników już wie bo "jakoś tak przypadkiem się pochwalił" [emoji6], zresztą mój tata ma to samo [emoji6] też się chwali wszystkim, że będzie dziadkiem (i dodaje, że nadal uważa że jest na to za młody [emoji23]).

@Millo ja też się obawiałam oddawania krwi, że zrobi mi się słabo (za dzieciaka mdlałam na sam zapach "szpitala" [emoji23] na szczęście to mi przeszło). A musiałam pojechać samochodem.. Zapakowałam masę różnorodnego jedzenia (nie wiedziałam na co będę akurat po badaniach mieć ochotę [emoji16]), sok z buraka plus oczywiście słodkości - puszka pepsi i batonik w celu podniesienia cukru [emoji6]. Nic mi się nie przydało bo czułam się dobrze [emoji6] i cokolwiek zjadłam jak już byłam w pracy [emoji6].
Ale deszczu to współczuję! W Gdańsku na razie słoneczko świeci, choć powoli pojawiają się chmury.. Mam nadzieję, że nie będzie padać..

@Ankuś w życiu nie dałabym rady wypić 3 szklanek mleka.. Jedną w postaci kakao to może, ale więcej bez szans.. Ale dobrze że wspominasz, powinnam wprowadzić choć jakieś jogurty do mojego "menu" bo faktycznie z tym u mnie słabo.. Ale dzień bez żółtego sera u mnie nie istnieje. Jak nie na kanapce to kilka plastrów samych podjadam [emoji6]. Chociaż tyle [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę że nie tylko ja mam bóle glowy. Ale to mam takie że aż mroczki przed oczami widzę i strasznie źle się czuje. Mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej.
 
Karolcia podziwiam ze umiesz wypic sok z buraka!ja nie przelkne teraz nic innego niz woda,cola i mieta.Masakra..w ogole beznadziejnie sie odzywiam teraz..az sie boje o morfologie i hematokryt:/

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Karolcia1992 @M@gda @gie_er udanych wizyt [emoji6]!

@iwilleatyou za to chodzenie do szkoły z takimi mdłościami podziwiam [emoji6]! Często musisz wychodzić czy dajesz radę wysiedzieć?

@maja1987 faceci chyba już tak mają [emoji6]. Mój mąż też najlepiej by wszystkim dookoła powiedział [emoji6]. Połowa współpracowników już wie bo "jakoś tak przypadkiem się pochwalił" [emoji6], zresztą mój tata ma to samo [emoji6] też się chwali wszystkim, że będzie dziadkiem (i dodaje, że nadal uważa że jest na to za młody [emoji23]).

@Millo ja też się obawiałam oddawania krwi, że zrobi mi się słabo (za dzieciaka mdlałam na sam zapach "szpitala" [emoji23] na szczęście to mi przeszło). A musiałam pojechać samochodem.. Zapakowałam masę różnorodnego jedzenia (nie wiedziałam na co będę akurat po badaniach mieć ochotę [emoji16]), sok z buraka plus oczywiście słodkości - puszka pepsi i batonik w celu podniesienia cukru [emoji6]. Nic mi się nie przydało bo czułam się dobrze [emoji6] i cokolwiek zjadłam jak już byłam w pracy [emoji6].
Ale deszczu to współczuję! W Gdańsku na razie słoneczko świeci, choć powoli pojawiają się chmury.. Mam nadzieję, że nie będzie padać..

@Ankuś w życiu nie dałabym rady wypić 3 szklanek mleka.. Jedną w postaci kakao to może, ale więcej bez szans.. Ale dobrze że wspominasz, powinnam wprowadzić choć jakieś jogurty do mojego "menu" bo faktycznie z tym u mnie słabo.. Ale dzień bez żółtego sera u mnie nie istnieje. Jak nie na kanapce to kilka plastrów samych podjadam [emoji6]. Chociaż tyle [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
My tym razem raczej nie rozgłaszamy dobrej nowiny, ostatnio bez mojej zgody M powiedział wszystkim i jak poroniłam to było dziwie, teraz od razu go uprzedziłam, że do 12 tyg ma się nie chwalić:)
Ja dzisiejsza wizytę odwołałam, z racji tego, że byłam w poniedziałek. Spokojnie poczekam do 9 maja, żeby nie denerwować i kruszynki ciągłym grzebaniem tam :) Nie mniej jednak czekam na same cudne wieści z wizyt !!
 
reklama
Ja juz po:)To mo szczesliwy dzien:)Jako ze w medicover mam pakiet ciazy to zamiast w kolejce byc 21 to musialam odczekac 3 osoby i wchodzilam:)Normalnie tak sie ucieszylam bo czekania mialam bym ponad godzine a tam cieplo..duzo ludzi..ja z synem..na czczo.Takie jestem juz w domku happy happy!
Trzymam kciuki za wizyty:**
Iwilleatyou ja sobie wkrecilam ze Ty jestes nauczycielka a nie uczniem buhahaha:p
Ankus ja mleko w sumie pije i jem ostatnio duzo lodow!Pomagaja mi na mdlosci!:)
Ale wiecej wapnia jest w zoltym serze niz w mleku;)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mam mega ochote na lody...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry