reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny kciuki za dzisiejsze wizyty <3!!! Dawać znać koniecznie!
CHODŹCIE Z PARTNERAMI DO GINEKOLOGA ??????
.
Nie dziękuję! Oczywiście dam znac, wizytę mam o 17:30, pewnie będzie poślizg, tylko najgorzej, że nie mogę dodawać zdjęc z telefonu bo pisze, że za duży obraz :(
Dzisiaj idę bez męża, jest w delegacji w Warszawie, myślę, że jak ciąża będzie strasza bo bankowo mąż się wybierze...
Opędzlowałam właśnie pierogi mojej mami, która spakowała mi je do pracy - mniam! Boziuuu jeszcze 7 godzin i będę na poczekalni....
ja nie biorę wit. D, brałam tylko febion1 ale jak przeczytałam że bierzecie dodtkowo kwas foliowy to też zaczęłam brać.... ;)
 
Nie dziękuję! Oczywiście dam znac, wizytę mam o 17:30, pewnie będzie poślizg, tylko najgorzej, że nie mogę dodawać zdjęc z telefonu bo pisze, że za duży obraz :(
Dzisiaj idę bez męża, jest w delegacji w Warszawie, myślę, że jak ciąża będzie strasza bo bankowo mąż się wybierze...
Opędzlowałam właśnie pierogi mojej mami, która spakowała mi je do pracy - mniam! Boziuuu jeszcze 7 godzin i będę na poczekalni....
ja nie biorę wit. D, brałam tylko febion1 ale jak przeczytałam że bierzecie dodtkowo kwas foliowy to też zaczęłam brać.... ;)
Hehe ja również ale nie wiem w jakim odstępie ;) ja przez dwa dni biorę dwie naraz i ten suplement i kwas ale w moim suplemencie nie ma witaminy D wiem większość z nas ma niedobór rej witaminy A moja rodzinna kazała mi brać dwie tabletki dziennie na mój niedobór, ponieważ ważna jest w tym okresie, bo kości u dziecka się rozwijają.

...........:::::::7tydz i 2dni:::::::::..........
 
Bardzo i ja bym sobie tego życzyła. Może mężowi poprawi sie jakość nasienia a ja zacznę regularne owulacje.... Ale wiesz, słabe małoruchliwe nasienie + naturalna owu raz na kilka miesięcy nie sprzyjają naturalnemu zajsciu...


Ja znam pare ktora nie mogla miec dzieci lekarz oswiadczyl im ze nigdy nie beda mogli splodzic naturalnie dziecka. Zaakceptowali fakt kupili mieszkanie z mysla ze beda tylko we dwoje a wprowadzali sie juz w 3 :) po roku rozpoczeli starania o drugie bo stwierdzili ze szanse male i na pewno troche czasu utrwa i udalo sie w 2 cyklu.

Kciuki za dzisiejsze wizytujace
Witam nowe mamusie
Ja dzis wizyta o 19 stresuje sie czy wszystko bedzie ok
 
A i jeszcze jedno pytanie. BIERZE KTORAS Z WAS WITAMINE "D" w tabletkach?
I jeszcze jedno te dziewczyny które pisały że mimo witamin dla ciężarnych gdzie w składzie są foliany odpowiednią dawka 400, biorą dodatkowy czysty kwas foliowy też 400. W jakim odstępie te dwie tabletki zażywacie. Można te dwie naraz?

...........:::::::7tydz i 2dni:::::::::..........
Ja biorę witaminę w którym jest kwas rano, a drugi kwas wieczorem. Mój mąż jak narazie był ze mną na każdej wizycie i zawsze wchodził do gabinetu.
 
reklama
Do góry