reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Źle robisz, odezwał by się. Bo ty nic dziewczyno nie zrobiłaś!! A jak by się nie odezwał to nie jest ciebie / was wart bo pokazał by tym że mu na was nie zależy. bo Co to za związek jeśli tylko ty o niego walczysz. .
A ja nie dzwonie do niego . Nie to nie ..

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Skoro ona tak go traktuje to dlaczego z nią będziecie mieszkac a nie na własnym ? Chociażby na stancji

p19uflw1nv024jhl.png
Bo narazie nie mamy mozliwosci a nie chcemy sie wypierdzielic z kasą bo za rok mamy slub koscielny nasz . On jest wiecej w trasie niz w polsce wiec da rade z nią. A jej poki co nie bedzie

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
MrsMalec odpuść Kochana bo sie wykonczysz! Z takiej bzdury lądujesz na ip... przecież tak dłużej się nie da funkcjonować. Tym razem MIMO WSZYSTKO nie wyciągała bym pierwsza ręki!!! Za nic w świecie! Nie dzwoń, nie pisz, a jak zadzwoni jutro nie odbieraj telefonu... znajdź w sobie tą siłę i bądź mądrzejsza ! Na dobre Ci to wyjdzie a może on zrozumie że przegiął pałę!
 
reklama
Ja poprstu mam za dobre serce i nie umiem tak;( tyle ze on nie zadzwoni pierwszy .. za dobrze go znam .. ja od zawsze bylam ta osobą ktora pierwsza wyciaga reke na zgode chociaz nawet moja osoba w tej kłótni nie zawiniła . Wiele razy dostałam po dupie za to ale pewnie sie nigdy tego nie naucze . Ale taka jestem nie lubie klotni nie odzywania sie do siebie ...

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
To nie jest kwestia dobrego serca.. Ja też mam dobre serce, ale nie doprowadzam siebie do takiego stanu.. a w ciaży to juz nie do pomyślenia. Szczegolnie, że to o co się pokłóciliście nie było warte aż takich nerwów, że wylądowałaś na ip. Uważam, że pod wpływem emocji jeszcze nikt do niczego dobrego nie doszedł. Nauczyłam się odpuszczać i czekać, aż każde z nas się uspokoi.. Mam wrażenie, że jesteś bardzo uzależniona emocjonalnie od swojego meża. Jak coś jest nie tak, to Ty sobie nie radzisz. Powinnaś dać mu czas i szansę na to aby doszedł do tego, że zachował się jak egoistyczny dupek. Wydzwaniając i wypisując do Niego smsy utwierdzasz go w tym, że ma rację. A Ty pewnie czujesz się poniżona.
 
Do góry