reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@karolcia to zaraz wrzucę na post wyprawkowy moje ostatnie zakupy :D
Ja po porodzie Tobiasza wysłałam T. po laktator to wrócił z ręcznym madeli kupionym w pierwszym lepszym sklepie w cenie elektrycznego...
 
reklama
ja mam 1,2kg na plusie ale ja waze duzo za duzo wiec to dobrze. Ja bylam przerazona wizja zawozenia rano do przedszkola, corka i 2 noworodkow hardcore ale sie wyjasnilo bo maz zwolnil sie z pracy otwiera swoja dzialalnosc i bedzie mogl rano corke wozic. A popoludniu to mysle ze juz jakos damy rade choc ma sale na 3pietrze a tu dwa nosidelka heh

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj, bardzo sie ciesze ze do nas dolaczasz! Wspolczuje tylu strat... nir potrafie sobie wyobrazic co czujesz :(

Ciesze sie ze tym razem wszystko idzie w jak najlepszym kierunku. Wpisze cie do kalendarza, ok?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wpisuj śmiało☺ zaczynam się cieszyć ta ciąża bo wcześniej to tylko strach
 
Dziewczyny jakie miałyście wyniki krzywej cukrowej? Ja dzisiaj robilam i tak na
czczo 79,
po 1 h podania glukozy 93,
po 2h 77. Nie jest to za niski poziom?

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Manique a waga od początku ciąży rośnie systematycznie czy na początku było mało, a teraz trochę przyspieszyło?
Ja też bez cukrzycy i mam już pewnie blisko 10 na plusie (dowiem się na wizycie - poza się nie ważę [emoji6], ale już zmieniłam spodnie na większe, także myślę, że jednak od ostatniej wizyty trochę przytyłam..).

@Millo jak dobrze Cię widzieć. Martwiłam się jak tam z Leo przeżywacie to przedszkole [emoji6] i widzę, że obawy były uzasadnione.. Dobrze, że udało się go zabrać z tego z dziwnymi zasadami. Mam nadzieję, że szybko mu choroba minie.. Dużo zdrowia dla niego [emoji8] i dla Ciebie byś nic nie podłapała. Na wyprawkę jeszcze masz trochę czasu, tym się nie przejmuj [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz przyspieszyła bo wcześniej co zjadłam to wymiotowalam
 
Dziewczyny jakie miałyście wyniki krzywej cukrowej? Ja dzisiaj robilam i tak na
czczo 79,
po 1 h podania glukozy 93,
po 2h 77. Nie jest to za niski poziom?

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Moim zdaniem wyniki prawidłowe [emoji5]

A nie masz z wynikami takich widełek.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dziś na wyzycie i z moimi wynikami 83,148,76 lekarka wysłala mnie na konsultacje do diabetyka. Serducho słyszałam. Hemoglobina na granicy ale ok.

Jeśli zapisałam się na usg 3 trymestru w 27 i 5 dni to nie za wcześnie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry