reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Zinc nie ma za co. Polecam się [emoji5]

@evela.8585 ja tez pierworódka. Na necie dużo przesiedziałam i czytałam różne blogi i wyprawki i ta wydawała mi się bardzo konkretna i sama skorzystałam z niej. Cieszę się ze Ci się przydała [emoji5]

Ja już po filmie w domku. UWAGA spoiler!! Generalnie chyba bardzo nastawiłam się na te brzydkie sceny odnośnie i totalnie się wyłączyłam. Wiadomo nie było to miłe oglądając ale starałam się nie patrzeć i nie myśleć o tym głębiej. Natomiast wzruszyły mnie sceny porodu i końcówka na której po prostu beczałam. Film mocny, od połowy trochę się uspokoił. Pokazuje silne kobiety i ich ciężkie problemy. Mogli bardziej iść w strone ogólnej służby zdrowia niż samego tematu aborcji. Bardzo dobre role żeńskie, męskiej mi trochę brakowało. Opałka dodał śmiechu na sali jak to zazwyczaj z nim jest i było spoko, natomiast reszta ról może i zagrana dobrze ale bez jakiegoś charakteru. Taka moja opinia o filmie. Bardziej chyba mój przeżył ten film [emoji87][emoji85]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@tusiaczzek1988 po filmie przeczytałam Twój post. Nastawiłam się na te sceny i wyłączyłam po prostu. Bardziej rozczuliły mnie sceny porodu. Bardziej skupiłam się na reszcie filmu oraz obsadzie. Ale dzięki za opinie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja tak nie mam, może to skurcze Braxtona-Hicksa? Mnie z kolei od kilku dni bolą biodra i jakby miednica, ciężko mi się przez to chodzi. Na tyle jest to uciążliwe że wzięłam przed chwilą jedną Nospę, zobaczę czy pomoże... :/

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Polecam ćwiczenia na piłce i krązenie miednicą delikatnie na stojąco (minimalnie ugięte kolana) i w pozycji czworaczej na ból bioder [emoji4]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polecam ćwiczenia na piłce i krązenie miednicą delikatnie na stojąco (minimalnie ugięte kolana) i w pozycji czworaczej na ból bioder [emoji4]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Spróbuję, muszę sobie piłkę kupić. Na szkole rodzenia też mówili o tych ćwiczeniach, nie wiedziałam że mogą pomóc na takie bóle... [emoji6]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spróbuję, muszę sobie piłkę kupić. Na szkole rodzenia też mówili o tych ćwiczeniach, nie wiedziałam że mogą pomóc na takie bóle... [emoji6]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ćwiczenia niewinne ale bardzo pomocne. Dodatkowo można wykorzystać delikatne ćwiczenia rozciągające stawów biodrowych. Pomyśl też o kinesiotapingu gdyby nie było znaczącej poprawy[emoji4]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ćwiczenia niewinne ale bardzo pomocne. Dodatkowo można wykorzystać delikatne ćwiczenia rozciągające stawów biodrowych. Pomyśl też o kinesiotapingu gdyby nie było znaczącej poprawy[emoji4]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję, spróbuję, jutro kupię piłkę, poszukam też info o tym kinesiotapingu. Zauważyłam że jak siedzę np po turecku to jakoś mi lepiej.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zinc a masz ta poduche do spania rogala miedzy nogi?? W 1 cia nie mialam i tak wlasnie biodra mnie bolaly teraz noce spedzam wypchana miedzy nogami hihi i nic mi nie jest ani brzuch nie dokucza ani kregoslup. Moze jak nie masz rogala to juz nie kupuj ale wkladaj na noc poduche. Nie wiem czy tasmowanie to dobry pomysl na rozciagnieta skore poniewaz te tasmy lubia uczulac moj syn je mial i po 2h na nogach i brzuchu pelno krost.

@kodap to źle zrozumialam myslalam ze porod.

Ja dzis mam wizyte z gin nr.1 a w czwartek z nr2 i zobacze jakie maja planyco do mnie i mojego porodu.
 
reklama
Zinc a masz ta poduche do spania rogala miedzy nogi?? W 1 cia nie mialam i tak wlasnie biodra mnie bolaly teraz noce spedzam wypchana miedzy nogami hihi i nic mi nie jest ani brzuch nie dokucza ani kregoslup. Moze jak nie masz rogala to juz nie kupuj ale wkladaj na noc poduche. Nie wiem czy tasmowanie to dobry pomysl na rozciagnieta skore poniewaz te tasmy lubia uczulac moj syn je mial i po 2h na nogach i brzuchu pelno krost.

@kodap to źle zrozumialam myslalam ze porod.

Ja dzis mam wizyte z gin nr.1 a w czwartek z nr2 i zobacze jakie maja planyco do mnie i mojego porodu.
Zdarza się, że kinesiotaping może uczulić ale ja w swojej pracy przez 5 lat widziałam tylko raz takie uczulenie. I było to po plastrach z dziwnego źródla. Więc to raczej bardzo rzadkie zjawisko. Tym bardziej,ze można użyć plastrów sensitive dla niemowlaków (firma k-activ)[emoji4] i właśnie po to jest badanie pacjenta żeby dobrać odpowiedni sposób tejpowania (a tych jest kilka ale youtube juz tego nie podpowie[emoji6] ) ale wiadomo, plastry nie każdemu pomogą. Nie ma cudów. Ja bardzo lubię na odc lędzwiowy gdy przeciążę. To nie jest metoda leczenia ale wspomaganie terapii.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry