reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
1509019386-d2920e3f50e4bd23-aaaaaa.jpeg
taaaa pojawiła,niestety.Po 30 tyg zaczela mi wychodzic.Nie ciesze sie bo po Leosiu mialam ją jeszcze 2 LATA!!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
To długo Ci schodziła ta linia. Ja miałam krótko po porodzie. A z ciekawości mogłabyś ja zmierzyć? Kiedyś gdzieś słyszałam/ czytałam że tyle ile ona ma cm to tyle jest tygodni ciąży. Taki mały eksperyment
 
U mnie linia pojawia się tylko od pempka w dół i wydać ja jedynie jak skóra jest rozgrzana po prysznicu :-) rozstepow też na szczęście póki co nie ma :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roziaaa wlasnie nie mam tam takiej opcji.. moge tylko dodac ilosc dzieci ale urodzonych juz.

Co do linii i karnacji to ja mam sredni odcien;)Manique zmierze jak bede w domu:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam tę kreskę, na razie jest dosyć blada. Po poprzednich porodach złaziła kilka miesięcy. Jeśli chodzi o porody to tak do końca nic nie wiadomo : znam wiele przypadków, że lekarz wiedział zagrożenie porodem przedwczesnym a dziecko rodziło się po terminie, albo nic nie zapowiadało wcześniejszego porodu a maluch nagle postanowił opuścić brzuch mamy, także porodu i wojny podobno przewidzieć się nie da [emoji12]


ckaiw1d3bdymfe22.png
 
reklama
Ja mam taka delikatna kreske i mam mam do pępka i potem przerwe pod pępkiem z 2cm i potem dalej heh mi niestety też sie pare rozstępów zrobiło na bokach ale ja mam predyspozycje wiec nie spodziewałam sie że nie bede ich miała.
 
Do góry