reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Maglik macie wybraną komodę? Chcecie ten przewijak na stałe na komodzie tak jak w Ikei czy ściągany jak.np u klupsia?
Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam upatrzoną komodę w Ikei z serii Stuva, można ją sobie samemu skonfigurować ( ilość i kolory szuflad) a potem przerobic na biurko[emoji846]




ckaiw1d3bdymfe22.png
 
reklama
A mam pytanko macie czasem takie rytmiczne pulsowanie po prawej stronie brzuszka?
Ja mam z kolei po lewej stronie...takie naprawdę bardzo rytmiczne, sama się czasem zastanawiam o co Małemu chodzi :-)

Witam wszystkich w ten deszczowy, przynajmniej u mnie poranek. Niestety przez całą noc spałam może 2 godziny i teraz też się nie zapowiada żebym się zdrzemnela...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry wszystkim :) my dzisiaj sprzątamy mieszkanie a potem do Ikei po łóżeczko - wreszcie :)

A rytmiczne pulsowanie to czkawka - zdrowy objaw :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam z kolei po lewej stronie...takie naprawdę bardzo rytmiczne, sama się czasem zastanawiam o co Małemu chodzi :-)

Witam wszystkich w ten deszczowy, przynajmniej u mnie poranek. Niestety przez całą noc spałam może 2 godziny i teraz też się nie zapowiada żebym się zdrzemnela...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Moze boksuje raczkami, albo kopie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry wszystkim :) my dzisiaj sprzątamy mieszkanie a potem do Ikei po łóżeczko - wreszcie :)

A rytmiczne pulsowanie to czkawka - zdrowy objaw :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm, nigdy nie poczulam nic co bym mogla zakwaligikowac jako czkawke, ale... moze po prostu nie rozróżniam kopania od czkawki :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry