reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny a mam takie głupie pytanie, jak coś się dzieje i piszecie żeby jechać na izbę przyjęć, to na oddział polozniczy do szpitala się kierować czy na sor?
 
Eh, dzięki za troskę:) Słabe perspektywy na razie niestety. Hemoglobina mimo starań jeszcze spadła i będą mi przetaczać krew jeszcze dziś jednak. Do tego mały tak w nocy pokopał że poszło w mój chory kręgosłup i dostałam ketonal. Byłam na USG właśnie i szok bo mały w 34t1d ma już ok 3100-3200. Teraz czekam na resztę badań, niby obiad właśnie ale nawet go tknąć nie potrafię bo odrzuca, a wybredna do jedzenia zbytnio nie jestem, zaraz mąż pracę kończy, to mi coś podrzuci może ;)


Kochana !!!! Trzymaj się tam dzielnie ! Całe szczęście jest reakcja lekarza niech działa , a Piotruś niech posiedzi jeszcze tydzień w brzuszku . Co prawda kawał chłopa, ale wiadomo każdy tydzień sie liczy !

Trzymam za Was kciuki najmocniej jak sie da ! :*
 
Eh, dzięki za troskę:) Słabe perspektywy na razie niestety. Hemoglobina mimo starań jeszcze spadła i będą mi przetaczać krew jeszcze dziś jednak. Do tego mały tak w nocy pokopał że poszło w mój chory kręgosłup i dostałam ketonal. Byłam na USG właśnie i szok bo mały w 34t1d ma już ok 3100-3200. Teraz czekam na resztę badań, niby obiad właśnie ale nawet go tknąć nie potrafię bo odrzuca, a wybredna do jedzenia zbytnio nie jestem, zaraz mąż pracę kończy, to mi coś podrzuci może ;)
Ehh kurczę współczuję. Miałam nadzieję, że jednak uda się bez przetaczania. Ściskam mocno. [emoji8]




m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Eh, dzięki za troskę:) Słabe perspektywy na razie niestety. Hemoglobina mimo starań jeszcze spadła i będą mi przetaczać krew jeszcze dziś jednak. Do tego mały tak w nocy pokopał że poszło w mój chory kręgosłup i dostałam ketonal. Byłam na USG właśnie i szok bo mały w 34t1d ma już ok 3100-3200. Teraz czekam na resztę badań, niby obiad właśnie ale nawet go tknąć nie potrafię bo odrzuca, a wybredna do jedzenia zbytnio nie jestem, zaraz mąż pracę kończy, to mi coś podrzuci może ;)
A to łobuziak z niego. Mam nadzieję, że mąż przywiezie coś smacznego i chociaż z chęcią zjesz[emoji4] dzisiejsza zmiana konkretniejsza niż ta z wczoraj?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Odebralyscie juz moze pampersy z rossmana?dziwne bo na mailu na obrazu sa jakies ze 44 sztuki, na blixie ze 80 sztuk 2 a ja mam 1- 22sztuki.Ciekawa jestem czy to losowo tak?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry