reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Przykro dziewczyny, że tak piszecie to świadczy o tym ile w Was nienawiści i próżności....
Nikt nawet nie zapytał dlaczego zniknęłam z forum czy co się dzieję, a od początku stale i intensywnie się udzielałam. Btw nie pisałam na forum ze względu na swoją problematyczną ciąże, pobyty w szpitalach, stałe zagrożenie przedwczesnym porodem. Co Wy sobie tam myślicie o jakiś odrębnych grupach itd to zachowajcie dla siebie ..... ale ferment akurat wypływa z waszej strony ....i tyle nienawiści za nic.

No nic cieszę się, że się nie pomyliłam po obserwacji jak olałyście mikado i jej problem.
 
Reniuszek a skad pewnosc ze olalysmy Mikado?:>
Co do Twojego znikniecia to wbieglo sie to z tym jak polowa dziewczyn przeniosla sie na zamkniete forum takze wybacz ale wrozkami zadna z nas nie jest by po kolei wypytywac co u kazdej sie dzieje i czemu zniknęła.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ale wróżkami jesteście, żeby kogoś osądzać ??? Rozmawiam z mikado wiem jak jest .

Pozdrawiam!
 
@zapmarta jestem z łódzkiego, ale przy następnym dziecku chyba będę jeździć na konsultacje to Twojej kliniki. Chciałabym takiego lekarza, który na spokojnie wszystko poprowadzi. Jednak ten komfort psychiczny jest bezcenny
@panda88 a czym się zajmujesz że tak długo ładnie wytrzymałaś w pracy? Moje Maleństwo też zawsze buźkę zasłania. Doktor się z nim ściga;)
@M@gda trzymam kciuki za dobre fikołki Małej, żeby się dobrze ułożyła
Ja też nie rozróżniam czy czkawka czy kopniak czy machanie rączkami...
@basiulka9 też mam płaczliwe nastroje. wystarczy chwila coś nie tak i już szklanki w oczach
Dziś dobre cukry:D leki pobrane, jak prawdziwy emeryt całe garście. Chciałam chociaż w łazience posprzątać ale Mały tak kopał że mamy przecież leżeć bo szyjka, że nie było dyskusji ;)

Do szostego miesiaca bylam Team Leaderem, a ze nie dalam juz rady (praca stojaca, i dzwiganie) to zostalam przeniesiona I na chwile obecna mam prace komputerowa. Zamowienia towaru w glownej mierze, ale ja jak to ja nie lubie sie nudzic wiec jeszcze jakies tam papierkowe sprawy :)
 
Reniuszek wybacz ale chyba sie zapędziłaś .. nie wsadzaj wszystkich do jednego wora.To dziwne w takim razie bo co innego ja wiem;)

Rowniez pozdrawiam:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łooo to jeszcze uchowałaś się pracując tak długo :D:D Ale dobrze, że już za chwilę idziesz odpocząć :)
A czujemy się różnie, niestety część z nas zaliczyła pobyt w szpitalu, inne mają cukrzycę a jeszcze inne przykrótką szyjkę - ale w ciąży to wszystko norma ;)
A ty jak się czujesz?
Mam nadzieje, ze wszystkie Maluszki i Mamusie beda mieli sie dobrze :) Zdrowka Dziewczyny I duzo pozytywnego nastawienia :)
Musze Wam powiedziec, ze dopiero zaczynam czuc sie “ciazowo” :D Szybko sie mecze, lapie zadyszke, czasem zgaga meczy I bezssenosc ;)
Jedyne co mnie martwi, to czasami mam dosyc mocne skurcze, ale na szczescie przechodza :)
 
Do szostego miesiaca bylam Team Leaderem, a ze nie dalam juz rady (praca stojaca, i dzwiganie) to zostalam przeniesiona I na chwile obecna mam prace komputerowa. Zamowienia towaru w glownej mierze, ale ja jak to ja nie lubie sie nudzic wiec jeszcze jakies tam papierkowe sprawy :)
Podziwiam że jeszcze pracujesz ale jak dajesz rade i chcesz to super.
Ja tylko hobbystycznie pomagam tacie w papierach w firmie ale niewiele
 
reklama
Do góry