reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

3 kilo to fajna dzidzia, zeby ja urodzic. Chyba nie mialas problemu z porodem naturalnym ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Rodzilam 6,5 h od pierwszego skurczu ale kroplowka z oksytocyna do samego końca. Dałam rade, gdyby nie bóle krzyżowe powiedziałabym że było całkiem ok :D lekarka też mnie pocieszala, że taką kruszyne będzie łatwiej urodzić.
 
reklama
3 kilo to fajna dzidzia, zeby ja urodzic. Chyba nie mialas problemu z porodem naturalnym ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Wlasnie niby taka drobna a rodzilam 27 godzin ale to dlatego ze nie milam rozwarcia porod wspominam traumatycznie :/ Bole krzyzowe szpitalna znieczulica dlugo bylam pewna ze zostane przy jednym dziecku. Poczatkowo chcialam cesarke ale bede rodzic naturalnie po pierwszym szybko doszlam do siebie i mimo ze pierwszy wspominam jako najgorsze co w zyciu przezylam mam nadzieje ze tym razem bedzie inaczej i pojdzie latwiej.
 
Wlasnie niby taka drobna a rodzilam 27 godzin ale to dlatego ze nie milam rozwarcia porod wspominam traumatycznie :/ Bole krzyzowe szpitalna znieczulica dlugo bylam pewna ze zostane przy jednym dziecku. Poczatkowo chcialam cesarke ale bede rodzic naturalnie po pierwszym szybko doszlam do siebie i mimo ze pierwszy wspominam jako najgorsze co w zyciu przezylam mam nadzieje ze tym razem bedzie inaczej i pojdzie latwiej.
27 godzin i bóle krzyżowe, oja współczuję bardzo bo też je mialam ale na szczęście dosyć szybki poród :hmm: Życzę Ci żeby tym razem poszło szybko i bez komplikacji! Podobno z reguły drugi poród jest lżejszy i szybszy... Co do szpitala to niestety nie jest kolorowo. Pierwsze dziecko urodziłam w Polsce i nie było super pod wieloma względami. Teraz będę rodzić w Niemczech i zobaczę czy jest roznica. Byłam już w mojej klinice i personel jest baaaaardzo życzliwy i pomocny więc jestem pozytywnie nastawiona.
 
27 godzin i bóle krzyżowe, oja współczuję bardzo bo też je mialam ale na szczęście dosyć szybki poród :hmm: Życzę Ci żeby tym razem poszło szybko i bez komplikacji! Podobno z reguły drugi poród jest lżejszy i szybszy... Co do szpitala to niestety nie jest kolorowo. Pierwsze dziecko urodziłam w Polsce i nie było super pod wieloma względami. Teraz będę rodzić w Niemczech i zobaczę czy jest roznica. Byłam już w mojej klinice i personel jest baaaaardzo życzliwy i pomocny więc jestem pozytywnie nastawiona.

Tez tak slyszalam i mam nadzieje ze bedzie lepiej.
Wlasnie wszystko zalerzy od personelu jak trafisz na mily to nawet w ciezkim porodzie ulza. Zycze Ci zeby sie obylo i Tobie tym razem bez tych boli krzyzowych :)
 
Wlasnie niby taka drobna a rodzilam 27 godzin ale to dlatego ze nie milam rozwarcia porod wspominam traumatycznie :/ Bole krzyzowe szpitalna znieczulica dlugo bylam pewna ze zostane przy jednym dziecku. Poczatkowo chcialam cesarke ale bede rodzic naturalnie po pierwszym szybko doszlam do siebie i mimo ze pierwszy wspominam jako najgorsze co w zyciu przezylam mam nadzieje ze tym razem bedzie inaczej i pojdzie latwiej.
Kurczaczki... a nie chcieli ci cc zrobic przy tak dlugim.porodzie?

Ja pewnie bede miec cc niezaleznie od wago dziecka, bo glowka nadal do gory i mocno osdzona jest w miednicy, wiec mala szansa ze sie przekreci :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć.Mam małe pytanko.Jestem w 35 tygodniu ciąży i zaczęłam od dzisiaj mieć uczucie mokra,ale bielizna jest sucha jak patrzę,oprócz tego bolą mnie pachwiny.Też tak miewacie?To normalne przy zaawansowanej ciąży?
 
Cześć.Mam małe pytanko.Jestem w 35 tygodniu ciąży i zaczęłam od dzisiaj mieć uczucie mokra,ale bielizna jest sucha jak patrzę,oprócz tego bolą mnie pachwiny.Też tak miewacie?To normalne przy zaawansowanej ciąży?
Co do pachwin to tak. A uczucie mokra jesli bielizne masz sucha to chyba nic powaznego.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja od dłuższego czasu używam wkładek bo wiecznie mokre majtki teraz ostatnio lepiej i nie musze używać. Myśle ze jak masz tylko takie uczucie a nic na bieliźnie to nie ma sie czym martwic.
 
reklama
Martwi mnie to, że taka malutka ale od początku była troszkę mniejsza. Mialam robione dokładne badania, przepływy są dobre i cała reszta rozwija się prawidlowo. Lekarze mówią, że być może taka jej natura bo ja duża też nie jestem.
Kochana jak przeplywy są ok. Wszystkie pomiary w normie to najwyraźniej taka jej natura. U mnie też jest podobnie. Nie martw się ale zwolnij i odpoczywaj jak najwięcej.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry