reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Wlasnie niby taka drobna a rodzilam 27 godzin ale to dlatego ze nie milam rozwarcia porod wspominam traumatycznie :/ Bole krzyzowe szpitalna znieczulica dlugo bylam pewna ze zostane przy jednym dziecku. Poczatkowo chcialam cesarke ale bede rodzic naturalnie po pierwszym szybko doszlam do siebie i mimo ze pierwszy wspominam jako najgorsze co w zyciu przezylam mam nadzieje ze tym razem bedzie inaczej i pojdzie latwiej.
O kurczę to niezły poród Ale tak jak piszesz szybko się zapomina to najgorsze jak mamy już maluszka przy sobie[emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już koniec 36 tc i powiem Wam, że czasem to mam wrażenie, że jak szerzej rozstawie nogi to mi Młoda wypadnie :D brzuch już bardzo nisko i chodzę jak dinozaur :D a tak serio to czasem mam takie bóle w pachwinach jakby mnie ktoś w szerz rozciągał, masakra. Brzuch sie stawia coraz czesciej i coraz bardziej bolesne te skurcze. W dodatku Mloda tak sie wierci jakby wojsko maszerowało, wszystko w środku skopane na maxa. Boję się, że prześpię moment, kiedy zacznie się cala akcja. Byle do grudnia
 
Madzia wlasnie do cc sie nie palili za bardzo szpital w ktorym rodzilam stawial na wszystko co naturalne od porodu po karmienie taka dziewczyna ze mna lezala ktorej nie chcieli nawet dac mm choc nie mogla karmic szkoda mi jej bylo bo widac ze ja ţo wprowadzilo w depresje i ciagle plakala. Ja jak najbardziej jestem za naturalnym karmieniem ale jak sie nie da to tez nie ma co przesadzac i zmuszac sie. Najwazniejsze to spokoj i to nasze male szczescie obok. Tak samo porod czy to sn czy cc. Nie przejmuj sie cc wazne zeby dziecko bylo zdrowe. Skoro dzieciatko sie tak ulozylo to znaczy ze ma ku temu powody nie wazne jak przyjdzie na swiat wazne ze porostu jest. A masz juz termin wyznaczony?

Co do skorczy boli i tego co ostatnio kazda z nas odczuwa mysle ze teraz tolez dziala nasza wyobraznia na wszystko zwracamy uwage bo termin tuz tuz. Porodu raczej nie przegapimy :) a teraz to chocby juz sie dzieciatka chcialy wybrac na swiat to sa juz na tyle duze ze sobie poradza. Trzymam kciuki za wszystkie zeby wytrzymaly do konca bez stresow nerwow i niespodzianek
 
Cześć.Mam małe pytanko.Jestem w 35 tygodniu ciąży i zaczęłam od dzisiaj mieć uczucie mokra,ale bielizna jest sucha jak patrzę,oprócz tego bolą mnie pachwiny.Też tak miewacie?To normalne przy zaawansowanej ciąży?

Na tym etapie jest więcej wydzieliny I pewnie stąd to uczucie mokrości. Gdyby ci wody odeszły bielizna i nie tylko byłaby mokra , napewno byś się zorientowała. Bolące pachwiny to efekt rozciągania, przygotowania do porodu.
 
Ja już koniec 36 tc i powiem Wam, że czasem to mam wrażenie, że jak szerzej rozstawie nogi to mi Młoda wypadnie :D brzuch już bardzo nisko i chodzę jak dinozaur :D a tak serio to czasem mam takie bóle w pachwinach jakby mnie ktoś w szerz rozciągał, masakra. Brzuch sie stawia coraz czesciej i coraz bardziej bolesne te skurcze. W dodatku Mloda tak sie wierci jakby wojsko maszerowało, wszystko w środku skopane na maxa. Boję się, że prześpię moment, kiedy zacznie się cala akcja. Byle do grudnia

To normalne na tym etapie ciąży. Nie wszystkie objawy występują, bo każda ciąża jest inna. A porodu napewno nie prześpisz :-D
 
Ja już koniec 36 tc i powiem Wam, że czasem to mam wrażenie, że jak szerzej rozstawie nogi to mi Młoda wypadnie :D brzuch już bardzo nisko i chodzę jak dinozaur :D a tak serio to czasem mam takie bóle w pachwinach jakby mnie ktoś w szerz rozciągał, masakra. Brzuch sie stawia coraz czesciej i coraz bardziej bolesne te skurcze. W dodatku Mloda tak sie wierci jakby wojsko maszerowało, wszystko w środku skopane na maxa. Boję się, że prześpię moment, kiedy zacznie się cala akcja. Byle do grudnia
Jakbyś przespala to byłoby całkiem ok. Budzisz się bez bólu i dzidzia z Tobą[emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzia wlasnie do cc sie nie palili za bardzo szpital w ktorym rodzilam stawial na wszystko co naturalne od porodu po karmienie taka dziewczyna ze mna lezala ktorej nie chcieli nawet dac mm choc nie mogla karmic szkoda mi jej bylo bo widac ze ja ţo wprowadzilo w depresje i ciagle plakala. Ja jak najbardziej jestem za naturalnym karmieniem ale jak sie nie da to tez nie ma co przesadzac i zmuszac sie. Najwazniejsze to spokoj i to nasze male szczescie obok. Tak samo porod czy to sn czy cc. Nie przejmuj sie cc wazne zeby dziecko bylo zdrowe. Skoro dzieciatko sie tak ulozylo to znaczy ze ma ku temu powody nie wazne jak przyjdzie na swiat wazne ze porostu jest. A masz juz termin wyznaczony?

Co do skorczy boli i tego co ostatnio kazda z nas odczuwa mysle ze teraz tolez dziala nasza wyobraznia na wszystko zwracamy uwage bo termin tuz tuz. Porodu raczej nie przegapimy :) a teraz to chocby juz sie dzieciatka chcialy wybrac na swiat to sa juz na tyle duze ze sobie poradza. Trzymam kciuki za wszystkie zeby wytrzymaly do konca bez stresow nerwow i niespodzianek

Kurcze masakra z tym zmuszaniem do porodu i karmienia naturalnego na sile...
Ja dzis dostalam skierowanie na cc i tak na prawde dotarlo do mnie ze mnie pokroja i poszyja... niby wiedzialam wvzesniej ze tak pewnie to sie skonczy, ale... troszke sie przestraszylam...


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jakbyś przespala to byłoby całkiem ok. Budzisz się bez bólu i dzidzia z Tobą[emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym chyba jednak chciala byc pierwsza, ktpra wyprzytula dzidziusia i przywita go na swiecie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry